Nasi Specjaliści

Julia Tracz

Julia Tracz

Dietetyk

Dietetyk.  Absolwentka Katedry Dietetyki na Wydziale Żywienia Człowieka SGGW w Warszawie. Aktualnie kontynuuje naukę w Szkole Doktorskiej SGGW, gdzie zajmuje się opracowaniem spersonalizowanego poradnictwa dietetycznego dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Aktywnie działa na uczelni uczestnicząc w badaniach i projektach naukowych. Jest współautorką artkułów naukowych z dziedziny dietetyki. Szczególnie zainteresowana zagadnieniami z zakresu dietoterapii w chorobach cywilizacyjnych, żywieniem kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. 

W M-Estetica zajmuje się pacjentami w Programie utraty wagi z balonem Elipse oraz poradnictwem dietetycznym dla osób z zaburzeniami odżywiania a także dla osób poszukujących skutecznych metod utraty zbędnych kilogramów oraz chcących zmienić swój sposób odżywiania na zdrowszy.

Julia posiada ogromną wiedzę z zakresu dietetyki, która jest jej pasją. Jest ciepła i empatyczna, nasi pacjenci darzą ją zaufaniem i ogromną sympatią.

POWRÓT

O M-ESTETICA

Z dumą oferujemy długoterminowe rozwiązania dla wszystkich twoich potrzeb estetycznych i kosmetycznych.
Używamy tylko najnowszych technologii, która przynoszą widoczne i długotrwale efekty przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zapewniamy bezpieczne i skuteczne procedury i techniki kosmetyczne i estetyczne poprawiające wygląd kobiet i mężczyzn. Nasi klienci nabierają poczucia pewności siebie, wyglądając i czując się młodziej i piękniej… W czasie każdej konsultacji opracowujemy indywidualny plan leczenia, aby osiągnąć cel każdej osoby odpowiadający jej oczekiwaniom i stylowi życia. Miła atmosfera, nasze wieloletnie doświadczenie w kosmetologii, medycynie estetycznej połączone ze znajomością psychologii sprawia, że nasi pacjenci obdarzają nas zaufaniem, czują się swobodnie i pewnie.

REZERWACJE ONLINE

Nie lubisz tracić czasu na formalności ?
Wcale nie musisz. Teraz możesz zarezerwować swój zabieg online w dogodnym dla Ciebie momencie , bez dzwonienia, bez wychodzenia z domu.
Co zyskujesz rezerwując online?
- oszczędność czasu
- masz możliwość zapoznania się z pełna ofertą M-Estetica
- możesz sprawdzić opinie o wykonywanych przez nas zabiegach
- decydujesz, którego specjalistę wybierzesz
- zapewniasz sobie zabieg w godzinach, które odpowiadają Tobie najbardziej
Proste, prawda?
Pozostało już tylko kliknąć

NEWSLETTER