NOTA PRAWNA

M-ESTETICA Monika Nowak Bartyzel, Al. KEN 21 lok U7 02-797 Warszawa oświadcza, że wszelkie materiały i treści na niniejszej witrynie internetowej zamieszczone są jedynie w celu informacyjnym i nie mogą być traktowane jako porada lekarska lub kosmetologiczna w żadnej sprawie. M-ESTETICA nie ponosi odpowiedzialności z tytułu powstania jakichkolwiek szkód, wynikających lub będących w związku z jakąkolwiek treścią zamieszczoną na niniejszej stronie internetowej oraz w związku z jakimkolwiek użyciem treści zawartych na niniejszej stronie internetowej. Osoby zainteresowane uzyskaniem informacji powinny zasięgnąć porady M-ESTETICA.
Wszelkie treści zawarte na niniejszej stronie internetowej, jako zamieszczone w celach informacyjnych, są aktualne na dzień ich zamieszczenia, a M-Estetica nie gwarantuje ich aktualności czy przydatności w każdym czasie.
Treści zawarte na niniejszej stronie internetowej mogą być wykorzystane wyłącznie do niekomercyjnego użytku prywatnego i nie mogą być bez pisemnej zgody M-Estetica wykorzystywane w celach publicznych lub komercyjnych.
M-ESTETICA zastrzega sobie prawo, do dokonywania zmian wedle uznania oraz poprawek w treści strony, zmiany materiałów i opisów, w tym do czasowego lub stałego wyłączenia  poszczególnych podstron bądź całej strony www.m-estetica.pl
M-ESTETICA nie odpowiada za treści umieszczone w zewnętrznych serwisach internetowych, do których łącza zostały umieszczone w niniejszym serwisie.  M-ESTETICA nie odpowiada za treści umieszczone w zewnętrznych serwisach na temat M-ESTETICA z których prowadzą łącza do niniejszej strony.
Serwis www.m-estetica.pl - jego wizerunek graficzny oraz zawartość są własnością M-ESTETICA, a kopiowanie go w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody M-ESTETICA.
Wszystkie nazwy, obrazy, znaki logo identyfikujące firmę M-ESTETICA stanowią własność firmy M-ESTETICA, podlegają ochronie prawnej i nie mogą być wykorzystywane bez  pisemnej zgody M-ESTETICA.

Wszystkie należące do osób trzecich marki, produkty, usługi i nazwy firm znajdujące się na niniejszej stronie stanowią znaki handlowe, znaki usługowe oraz nazwy handlowe ich posiadaczy i nie mogą być wykorzystywane bez ich zgody.

O M-ESTETICA

Z dumą oferujemy długoterminowe rozwiązania dla wszystkich twoich potrzeb estetycznych i kosmetycznych.
Używamy tylko najnowszych technologii, która przynoszą widoczne i długotrwale efekty przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zapewniamy bezpieczne i skuteczne procedury i techniki kosmetyczne i estetyczne poprawiające wygląd kobiet i mężczyzn. Nasi klienci nabierają poczucia pewności siebie, wyglądając i czując się młodziej i piękniej… W czasie każdej konsultacji opracowujemy indywidualny plan leczenia, aby osiągnąć cel każdej osoby odpowiadający jej oczekiwaniom i stylowi życia. Miła atmosfera, nasze wieloletnie doświadczenie w kosmetologii, medycynie estetycznej połączone ze znajomością psychologii sprawia, że nasi pacjenci obdarzają nas zaufaniem, czują się swobodnie i pewnie.

REZERWACJE ONLINE

Nie lubisz tracić czasu na formalności ?
Wcale nie musisz. Teraz możesz zarezerwować swój zabieg online w dogodnym dla Ciebie momencie , bez dzwonienia, bez wychodzenia z domu.
Co zyskujesz rezerwując online?
- oszczędność czasu
- masz możliwość zapoznania się z pełna ofertą M-Estetica
- możesz sprawdzić opinie o wykonywanych przez nas zabiegach
- decydujesz, którego specjalistę wybierzesz
- zapewniasz sobie zabieg w godzinach, które odpowiadają Tobie najbardziej
Proste, prawda?
Pozostało już tylko kliknąć

NEWSLETTER