O NAS

M-Estetica to zespół doświadczonych fachowców z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, trychologii, czy dietetyki. Nasza praca sprawia nam ogromną satysfakcję i radością obserwujemy wzrost zaufania naszych pacjentów. Jesteśmy tutaj, aby pomóc rozwiązać różnorodne problemy: działamy profilaktycznie spowalniając procesy starzenia skory, redukujemy zmarszczki, zapobiegamy utracie objętości i redukujemy cienie pod oczami, pajączki i nadmiar tłuszczu czy wypadanie włosów. Skutecznie radzimy sobie z problemem nadpotliwości. Dzięki holistycznemu podejściu oferujemy także pomoc w rozwiazywaniu problemów dnia codziennego takich jak, nerwice, bezsenność, czy zaburzenia nastroju. Warto pamiętać, że piękny wygląd to zdrowe ciało i umysł.

Nasz cel to podkreślenie urody i naturalny efekt wykonywanych zabiegów. Równie ważny jest dla nas komfort pacjenta, dlatego proponujemy zabiegi bezbolesne i bez konieczności odbywania długiej, uciążliwej rekonwalescencji. Dzięki stosowaniu nowoczesnych, ale sprawdzonych metod dobranych do potrzeb skóry, przebadanych produktów i technologii zapewniamy naszym pacjentom bezpieczeństwo, komfort doskonały wygląd i dobre samopoczucie.

Zapraaszamy Cię do odwiedzenia nas w Warszawie (Kabaty) przy Alei KEN 21 lok U7 i dołączenia do grona naszych zadowolonych pacjentów.

Przyjdź jako pacjent. Zostań jako przyjaciel.

Team M-Estetica

 

O M-ESTETICA

Z dumą oferujemy długoterminowe rozwiązania dla wszystkich twoich potrzeb estetycznych i kosmetycznych.
Używamy tylko najnowszych technologii, która przynoszą widoczne i długotrwale efekty przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zapewniamy bezpieczne i skuteczne procedury i techniki kosmetyczne i estetyczne poprawiające wygląd kobiet i mężczyzn. Nasi klienci nabierają poczucia pewności siebie, wyglądając i czując się młodziej i piękniej… W czasie każdej konsultacji opracowujemy indywidualny plan leczenia, aby osiągnąć cel każdej osoby odpowiadający jej oczekiwaniom i stylowi życia. Miła atmosfera, nasze wieloletnie doświadczenie w kosmetologii, medycynie estetycznej połączone ze znajomością psychologii sprawia, że nasi pacjenci obdarzają nas zaufaniem, czują się swobodnie i pewnie.

REZERWACJE ONLINE

Nie lubisz tracić czasu na formalności ?
Wcale nie musisz. Teraz możesz zarezerwować swój zabieg online w dogodnym dla Ciebie momencie , bez dzwonienia, bez wychodzenia z domu.
Co zyskujesz rezerwując online?
- oszczędność czasu
- masz możliwość zapoznania się z pełna ofertą M-Estetica
- możesz sprawdzić opinie o wykonywanych przez nas zabiegach
- decydujesz, którego specjalistę wybierzesz
- zapewniasz sobie zabieg w godzinach, które odpowiadają Tobie najbardziej
Proste, prawda?
Pozostało już tylko kliknąć

NEWSLETTER