TRYCHOLOGIA

Mezoterapia skóry głowy

Dla kogo jest ten zabieg?

MEZOTERAPIA owłosionej skóry głowy wykonywana jest w przypadku problemów ze skórą głowy i włosów, których skutkiem jest ich utrata lub osłabienie. Jeśli Twoje włosy są cienkie, kruche i przesuszone ten zabieg jest właśnie dla Ciebie!!!

Jak działa zabieg?

Zabieg polega na ostrzykiwaniu skóry głowy preparatami, które zawierają substancje przyczyniające się do pobudzenia mikrokrążenia w skórze głowy, zahamowania nadmiernego wypadania włosów i stymulację ich wzrostu. W skład wykorzystywanych preparatów wchodzą najczęściej witaminy, składniki odżywcze (witaminy, aminokwasy, antyoksydanty, kwas hialuronowy etc) naturalne ekstrakty roślinne oraz substancje przeciwzapalne, a także niezwykle skuteczne osocze bogatopłytkowe (PRP).

Preparaty dobierane są indywidualnie, w zależności od rozpoznanego problemu.

Mezoterapia skóry głowy trwa około 20 minut. Aby zwiększyć jej skuteczność musi być poprzedzona wykonaniem peelingu skóry głowy. Peeling oczyszcza skórę głowy, pobudza mikrokrążenie i zwiększa wchłanianie zastosowanych preparatów. Dzięki temu zabieg mezoterapii jest skuteczny i przynosi bardziej zadowalające efekty. Po zabiegu rekomendowana jest  światłoterapia lampami LED- Boxled firmy MOSTLEDS.

Najmniej bolesny jest zabieg przy uzyciu urządzenia Vital injector. To innowacyjne rozwiązanie z zastosowaniem próżniowej mezoterapii wieloigłowej. Gwarantuje komfort, zmniejsza krwawienie po zabiegu, skraca czas zabiegu.

Jak często powtarzać zabieg?

Mezoterapia powinna być wykonywana raz w tygodniu przez okres 2 pierwszych miesięcy kuracji. Następnie w zależności od uzyskanych efektów procedura powinna odbywać się 1 lub 2 razy w miesiącu w celu podtrzymania efektów. Najlepsze efekty osiaga się stosując porgram ANT-HAIR LOSS TREATMENT, w ktorym naprzemiennie stosuje się mezoterapię osoczem bogatopłytkowym oraz karboksyterapię.

Karboksyterapia poprawia ukrwienie skóry głowy i skutecznośc preparatów aplikowanych w formie iniekcji.

Rezerwuj online :http://mestica1.booksy.com

 

EFEKTY
 • Zabieg mezoterapii pozwala zahamować proces wypadania włosów.
 • Włosy staja się silniejsze, grubsze i gęstsze.
 • W niektórych przypadkach zwiększa się gęstość włosów.
WSKAZANIA
 • Łysienie
 • Ciąża,
 • Menstruacja,
 • Choroby nowotworowe,
 • Przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,
 • Cukrzyca,
 • Stany zapalne skóry,
 • Reakcje alergiczne na składniki preparatu.
 • stosowanie preparatów do mycia głowy zaleconych przez lekarza
Zabieg Obszar Cena
Mezoterapia mikroigłowa skóry głowy DERMAPEN 350
Mezoterapia igłowa skóry głowy od 450 zł
Mezoterapia Dermaheal 400zł (amp.)
Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym od 700 zł

O M-ESTETICA

Z dumą oferujemy długoterminowe rozwiązania dla wszystkich twoich potrzeb estetycznych i kosmetycznych.
Używamy tylko najnowszych technologii, która przynoszą widoczne i długotrwale efekty przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zapewniamy bezpieczne i skuteczne procedury i techniki kosmetyczne i estetyczne poprawiające wygląd kobiet i mężczyzn. Nasi klienci nabierają poczucia pewności siebie, wyglądając i czując się młodziej i piękniej… W czasie każdej konsultacji opracowujemy indywidualny plan leczenia, aby osiągnąć cel każdej osoby odpowiadający jej oczekiwaniom i stylowi życia. Miła atmosfera, nasze wieloletnie doświadczenie w kosmetologii, medycynie estetycznej połączone ze znajomością psychologii sprawia, że nasi pacjenci obdarzają nas zaufaniem, czują się swobodnie i pewnie.

REZERWACJE ONLINE

Nie lubisz tracić czasu na formalności ?
Wcale nie musisz. Teraz możesz zarezerwować swój zabieg online w dogodnym dla Ciebie momencie , bez dzwonienia, bez wychodzenia z domu.
Co zyskujesz rezerwując online?
- oszczędność czasu
- masz możliwość zapoznania się z pełna ofertą M-Estetica
- możesz sprawdzić opinie o wykonywanych przez nas zabiegach
- decydujesz, którego specjalistę wybierzesz
- zapewniasz sobie zabieg w godzinach, które odpowiadają Tobie najbardziej
Proste, prawda?
Pozostało już tylko kliknąć

NEWSLETTER