TIME-BOOSTER  

Przeciwzmarszczkowy booster z wysokim stężeniem 0,3% retinolu o globalnym działaniu przeciwstarzeniowym, 4% alfa-galaktozy wzmacniającej działanie retinolu oraz 0,5% kwasu HA wypełniającego zmarszczki i 5% żelu Aloe Vera.Dzięki innowacyjnemu systemowi dwukomorowemu i opakowaniu typu airless,składniki aktywne kuracji zachowują swoją optymalną świeżość, stabilność i skuteczność działania oraz zapewniają efekty porównywalne do zabiegów medycyny estetycznej. Booster zawiera komplementarne składniki aktywne w optymalnych stężeniach, bez dodatku sztucznych barwników, substancji zapachowych, olejów mineralnych, silikonów, politlenku etylu, siarczanów i parabenów.

Zalecenia:

Do skóry z widocznymi zmarszczkami i oznakami starzenia.

Efekty:

Cera odzyskuje gładkość i młody wygląd, wyraźnie zmniejsza się ilość i głębokość zmarszczek.

Składniki aktywne:

  • retinol 0,3%
  • alfa-galaktoza 4%
  • beta karoten i witamina E
  • aloe vera

Stosowanie:

Nakładać wieczorem samodzielnie lub pod krem.Początkowo 2x w tygodniu i w zależności od reakcji skóry ,stopniowo zwiększać częstotliwość stosowania preparatu do 1x na dobę.

1/ Nacisnąć pompkę aby uwolnić aktywne składniki ampułki.

2/Potrząsnąć co najmniej 10s aby wymieszać formuły.

3/Nakładać na uprzednio oczyszczoną i osuszoną skórę. Pojedyncze lub dwukrotne naciśnięcie pompki starcza na jednorazową aplikację kuracji na całą twarz i szyję. Po nałożeniu odczekać 10 min. aż booster się wchłonie i zastosować odpowiedni krem. 

rezerwuj online

Zabieg Obszar Cena
TIME-BOOSTER 0,3% 3x10 ml 569 zł

O M-ESTETICA

Z dumą oferujemy długoterminowe rozwiązania dla wszystkich twoich potrzeb estetycznych i kosmetycznych.
Używamy tylko najnowszych technologii, która przynoszą widoczne i długotrwale efekty przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zapewniamy bezpieczne i skuteczne procedury i techniki kosmetyczne i estetyczne poprawiające wygląd kobiet i mężczyzn. Nasi klienci nabierają poczucia pewności siebie, wyglądając i czując się młodziej i piękniej… W czasie każdej konsultacji opracowujemy indywidualny plan leczenia, aby osiągnąć cel każdej osoby odpowiadający jej oczekiwaniom i stylowi życia. Miła atmosfera, nasze wieloletnie doświadczenie w kosmetologii, medycynie estetycznej połączone ze znajomością psychologii sprawia, że nasi pacjenci obdarzają nas zaufaniem, czują się swobodnie i pewnie.

REZERWACJE ONLINE

Nie lubisz tracić czasu na formalności ?
Wcale nie musisz. Teraz możesz zarezerwować swój zabieg online w dogodnym dla Ciebie momencie , bez dzwonienia, bez wychodzenia z domu.
Co zyskujesz rezerwując online?
- oszczędność czasu
- masz możliwość zapoznania się z pełna ofertą M-Estetica
- możesz sprawdzić opinie o wykonywanych przez nas zabiegach
- decydujesz, którego specjalistę wybierzesz
- zapewniasz sobie zabieg w godzinach, które odpowiadają Tobie najbardziej
Proste, prawda?
Pozostało już tylko kliknąć

NEWSLETTER