ZABIEGI NA TWARZ

CZAS ZABIEGU

30 minut

CZAS REKONWALESCENCJI

1 dzień

NAJLEPSZE EFEKTY ZABIEGU

14 dni

REKOMENDOWANA ILOŚĆ ZABIEGÓW

3

KTO WYKONUJE

Lekarz

W odróżnieniu od klasycznej mezoterapii  w zabiegu Nanosoft Booster wykorzystuje się specjalną końcówkę Nanosoft, która dzięki trzem mikroigłom o długości 0,6 mm zapewnia kontrolowane, precyzyjne nakłucia w delikatnych obszarach okolic oczu, szyi lub wokół ust. W skórę podawana jest mieszanka substancji odżywczych i stymulujących odnowę skóry. W zależności od potrzeb i stanu skóry mogą to być mieszaniny witamin, minerałów, kwasów nukleinowych czy antyoksydantów a także białek czy kwasu bursztynowego jednego z najsilniejszych antyoksydantów i substancji pobudzających regenerację fibroblastów a więc komórek odpowiedzialnych za produkcję m.in. włókien podporowych naszej skóry (kolagenu i elastyny). Kwas bursztynowy ma także działanie  przeciwzapalne dzięki czemu spowalnia proces starzenia.

Dla kogo jest zabieg?

Zabieg Nanosoft Eye Booster idealnie nadaje się dla osób u których występują kurze łapki; drobne zmarszczki wokół oczu spowodowane suchością skóry lub jej starzeniem.

Zabieg Nanosoft Neck Booster wykonuje się u osób, którym przeszkadza utrata jędrności i gęstości skóry szyi; drobne i średnie zmarszczki na szyi.

Nanosoft Lip Booster to rozwiązanie dla  okolic ust, u których pojawiła się utrata jędrności skóry wokół ust; pionowe zmarszczki tzw. zmarszczki palacza.

Dr Bartyzel opowiada o zabiegu-zobacz film

Jak przebiega zabieg?

Przed zabiegiem lekarz znieczula skórę miejscowym preparatem z lidokainą. Następnie delikatnie nakłuwając skórę miejsce przy miejscu podaje preparat dostosowany do potrzeb skóry. Zaraz po podaniu na skórze tworzą się delikatne bąbelki, które znikają w ciągu 24 godzin. Udowodniono w badaniach klinicznych, że dzięki zastosowaniu specjalnej końcówki iniekcyjnej Nanosoft zabieg Nanosoft Booster  gwarantuje precyzyjne podanie w miejsce gdzie preparat działa najskuteczniej gwarantując doskonały efekt ujędrnienia skóry.  Cała procedura trwa ok. 20 minut.

Zobacz zabieg

Kiedy osiąga się najlepsze efekty po zabiegu ?

Efekty zabiegu widać już około 2 tygodni po pierwszym zabiegu. Jednak najlepsze rezultaty w postaci napietej i rozjaśnionej skóry widać po trzecim zabiegu tj w ciągu 12 tygodni.

Jak często powtarzać zabieg ?

Optymalnie jest wykonać 3 zabiegi co 3-4 tygodnie. Serie powtarzać co 6 miesięcy. Można też w międzyczasie wykonać tzw zabiegi przypominające co 6 tygodni. 

Rezerwuj online

 

EFEKTY
 • Jędrna i napięta skóra
 • Zmniejszone przebarwienia
 • Skóra rozjaśniona i pełna blasku
WSKAZANIA
 • Wiotkość skóry
 • Utrata jędrności
 • Przebarwienia
 • Zmarszczki wokół ust
 • Stany zapalne skóry
 • Aktywna opryszczka
 • Uszkodzenia skóry
 • Alergie skórne
 • Unikać ekspozycji na słońce
 • Nie nakładać makijażu przez 24-48 godzin po zabiegu
 • Delikatnie oczyszczać skórę
Zabieg Obszar Cena
Nanosoft Booster Eye Okolica oczu 600 zł
Nanosoft Booster Lips Okolica ust 600 zł
Nanosoft Booster Neck Szyja 600 zł

O M-ESTETICA

Z dumą oferujemy długoterminowe rozwiązania dla wszystkich twoich potrzeb estetycznych i kosmetycznych.
Używamy tylko najnowszych technologii, która przynoszą widoczne i długotrwale efekty przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zapewniamy bezpieczne i skuteczne procedury i techniki kosmetyczne i estetyczne poprawiające wygląd kobiet i mężczyzn. Nasi klienci nabierają poczucia pewności siebie, wyglądając i czując się młodziej i piękniej… W czasie każdej konsultacji opracowujemy indywidualny plan leczenia, aby osiągnąć cel każdej osoby odpowiadający jej oczekiwaniom i stylowi życia. Miła atmosfera, nasze wieloletnie doświadczenie w kosmetologii, medycynie estetycznej połączone ze znajomością psychologii sprawia, że nasi pacjenci obdarzają nas zaufaniem, czują się swobodnie i pewnie.

REZERWACJE ONLINE

Nie lubisz tracić czasu na formalności ?
Wcale nie musisz. Teraz możesz zarezerwować swój zabieg online w dogodnym dla Ciebie momencie , bez dzwonienia, bez wychodzenia z domu.
Co zyskujesz rezerwując online?
- oszczędność czasu
- masz możliwość zapoznania się z pełna ofertą M-Estetica
- możesz sprawdzić opinie o wykonywanych przez nas zabiegach
- decydujesz, którego specjalistę wybierzesz
- zapewniasz sobie zabieg w godzinach, które odpowiadają Tobie najbardziej
Proste, prawda?
Pozostało już tylko kliknąć

NEWSLETTER