ZABIEGI NA CIAŁO

CZAS ZABIEGU

45 minut

CZAS REKONWALESCENCJI

28 dni

NAJLEPSZE EFEKTY ZABIEGU

3-4 misiące

REKOMENDOWANA ILOŚĆ ZABIEGÓW

6

KTO WYKONUJE

Lekarz

Laserowe usuwanie tatuażu 

Dla kogo jest ten zabieg?

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą usunąć tatuaże zarówno te wieloletnie jak i świeże. Także te, które powstały w wyniku trwałego zabrudzenia skóry czy wypadku. Przy czym tatuaż najwcześniej można zacząć usuwać po 6-10 tygodniach od jego wykonania/powstania ponieważ skóra powinna być całkowicie wygojona.

 

Jaki rodzaj tatuażu nadaje się do usunięcia?

Najczęściej usuwamy tatuaże wykonane w profesjonalnym studiu takie tatuaże są wykonane dobrej jakości pigmentami, które poddają się usuwaniu w sposób przewidywidywalny. Tatuaże amatorskie, makijaże permanentne wykonane niewiadomego pochodzenia składnikami,  tatuaże powstałe w wyniku zabrudzeń lub upadku czasami stwarzają problem i mogą być trudne lub nawet niemożliwe do usunięcia. Usuwanie tatuażu odbywa się w serii zabiegów. Tatuaż po każdym zabiegu ulega rozjaśnieniu.

Jak przebiega zabieg?

Przed wykonaniem procedury na miejsce zabiegowe nakłada się maść znieczulającą.      Podczas zabiegu promień lasera przenika przez skórę a jego energia skupia się na barwniku  tatuażu. Składniki zawarte w barwniku rozbijane są na drobniejsze cząstki i a następnie wydalany z organizmu przez układ limfatyczny. Zaraz po zabiegu da się zauważyć pierwsze efekty, jednak zazwyczaj tatuaż blednie stopniowo przez cały okres gojenia między kolejnymi zabiegami. Ten okres trwa cztery do siedmiu tygodni.

Czy zabieg jest bolesny?

W czasie zabiegu może być odczuwany dyskomfort a nawet ból, który porównywany jest  do pryśnięcia rozgrzanego oleju lub strzelenia w to miejsce z gumki.

Ile zabiegów należy wykonać?

Zabiegi laserowe są bardzo skuteczne na małych i starych tatuażach, ponieważ cząsteczki tuszu są łatwiejsze do rozbicia. Do rozjaśnienia tatuażu pod cover/nowy wzór pacjenci powinni nastawić się na konieczność powtórzenia zabiegu ok. 2-4 razy z przynajmniej miesięcznymi przerwami między poszczególnymi zabiegami. Cały proces zajmuje zazwyczaj ok. 3-6 miesięcy.

EFEKTY
 • Rozjaśniony tatuaż
 • Tatuaż mniej widoczny
 • Wygładzona skóra
 • Świeża opalenizna
 • Skłonność do powstawania bliznowców
 • Przyjmowanie leków fotouczulających
 • Aktywne infekcje skóry
 • Nowotwory skóry
 • Miejsce zabiegu zabezpieczyć opatrunkiem
 • Stosować kremy przyspieszające gojenie i zabliźnianie zmiany
 • Unikać kontaktu z promieniowaniem UV
 • Stosować kremy z filtrem UV 50+
 • Nie korzystać z sauny i basenu
 • Nie zdrapywać/usuwać strupków
Zabieg Obszar Cena
Usuwanie tatuażu do 10 cm2 300
Usuwanie tatuażu do 30 cm2 600
Usuwanie tatuażu powyżej 30 cm2 od 900

O M-ESTETICA

Z dumą oferujemy długoterminowe rozwiązania dla wszystkich twoich potrzeb estetycznych i kosmetycznych.
Używamy tylko najnowszych technologii, która przynoszą widoczne i długotrwale efekty przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zapewniamy bezpieczne i skuteczne procedury i techniki kosmetyczne i estetyczne poprawiające wygląd kobiet i mężczyzn. Nasi klienci nabierają poczucia pewności siebie, wyglądając i czując się młodziej i piękniej… W czasie każdej konsultacji opracowujemy indywidualny plan leczenia, aby osiągnąć cel każdej osoby odpowiadający jej oczekiwaniom i stylowi życia. Miła atmosfera, nasze wieloletnie doświadczenie w kosmetologii, medycynie estetycznej połączone ze znajomością psychologii sprawia, że nasi pacjenci obdarzają nas zaufaniem, czują się swobodnie i pewnie.

REZERWACJE ONLINE

Nie lubisz tracić czasu na formalności ?
Wcale nie musisz. Teraz możesz zarezerwować swój zabieg online w dogodnym dla Ciebie momencie , bez dzwonienia, bez wychodzenia z domu.
Co zyskujesz rezerwując online?
- oszczędność czasu
- masz możliwość zapoznania się z pełna ofertą M-Estetica
- możesz sprawdzić opinie o wykonywanych przez nas zabiegach
- decydujesz, którego specjalistę wybierzesz
- zapewniasz sobie zabieg w godzinach, które odpowiadają Tobie najbardziej
Proste, prawda?
Pozostało już tylko kliknąć

NEWSLETTER