CHIRURGIA

CZAS ZABIEGU

120

CZAS REKONWALESCENCJI

7

NAJLEPSZE EFEKTY ZABIEGU

30

REKOMENDOWANA ILOŚĆ ZABIEGÓW

1

KTO WYKONUJE

Lekarz

Zastanawiasz się nad operacją plastyczną aby poprawić wygląd okolicy oczu ? Plastyka powiek, blefaroplastyka czy lifting powieki jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii plastycznej. Lifting powiek może w sposób bardzo widoczny zmienić wygląd twarz, przywrócić jej młodzieńczy i radosny wygląd a także zwiększyć Twoją pewność siebie. Jeśli rozważasz tę konkretną procedurę, zapoznaj się z  poniższymi informacjami.

 

Dla kogo jest ten zabieg?

Zabieg przeznaczony jest dla osób dorosłych w różnym wieku:

- osoby starsze z wyraźną utratą sprężystości skóry, objawami osłabienia mięśnia okrężnego oka

- osoby młode u których nadmiar skóry powiek ogranicza widzenie (tzw. opadająca powieka)

- osoby, u których widoczny jest nadmiar tłuszczu nagromadzony w dolnych okolicach oczu

Na czym polega zabieg?

Chirurgia powiek górnych: ten rodzaj blefaroplastyki jest stosowany głównie w usunięcia nadmiaru skóry z górnej powieki, która ogranicza pole widzenia a także wpływa negatywnie na  wygląd oka a także na wygląd całej twarzy. Ten zabieg może przywrócić prawidłowe widzenie i/ lub bardziej otworzyć oko a tym samym poprawić komfort pacjenta.

Chirurgia powiek dolnych: zabieg ten polega na usunięciu nadmiaru skóry czyli tzw worków pod oczami i poprawie wyglądu dolnej powieki.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg korekcji powiek nie jest zabiegiem bolesnym. Podczas podawania preparatów znieczulających może być odczuwalne  delikatne rozpieranie i szczypanie. Jeśli przy zabiegu wykonujemy również usunięcie przepuklin tłuszczowych, może pojawić się dyskomfort w postaci ucisku na gałkę oczną.

Czy po zabiegu mogą wystąpić powikłania?

Potencjalne powikłania i skutki uboczne towarzyszą każdemu rodzajowi operacji także plastyce powiek. Pierwszym i najważniejszym aspektem operacji, o którym należy pamiętać, jest to, że efekty będą widoczne dopiero po pewnym czasie. Podobnie jak w przypadku prawie każdej operacji plastycznej, może minąć nawet rok po operacji, aby efekt liftingu powieki był w pełni widoczny.

Inne działania niepożądane mogą obejmować swędzenie oczu, łzawienie, nadwrażliwość na światło, suchość, bolesność, blizny, zasinienia lub obrzęk okolicy oczu. Może również wystąpić tymczasowe podwójne lub osłabione widzenie. Objawy te na ogół ustępują w ciągu kilku następnych dni.

Jak przygotować się do zabiegu?

Przed zabiegiem należy stosować się do zaleceń lekarza kwalifikującego do zabiegu.

Jak postępować po zabiegu?

Po operacji blefaroplastyki powrót do codziennych zajęć możliwy jest nawet w dniu zabiegu. Należy jednak  przestrzegać zaleceń pozabiegowych: przez pierwsze 48 godzin po zabiegu zaleca się stosowanie kompresów chłodzących, unikanie wysiłku fizycznego, unikanie słońca i nadmiernego naświetlenia, nie nakładanie makijażu i niezakładanie soczewek kontaktowych do zdjęcia szwów.

EFEKTY
 • Otwarte oko
 • Napięta i odmłodzona skóra wokół oczu
 • Młodszy wygląd
 • Poprawa widzenia
 • Lepsze samopoczucie
WSKAZANIA
 • Obrzęki
 • Opadające powieki
 • Wiotkość skóry
 • Ciąża i laktacja
 • Zaburzenia krzepliwości
 • Nawracające infekcje powiek
 • Choroby skóry
 • Nieuregulowane nadciśnienie
 • Cukrzyca
 • Aktywna opryszczka
Zabieg Obszar Cena
Chirurgiczna korekta powieki dolne 4500 zł +
Chirurgiczna korekta powieki górne 4500 zł +

O M-ESTETICA

Z dumą oferujemy długoterminowe rozwiązania dla wszystkich twoich potrzeb estetycznych i kosmetycznych.
Używamy tylko najnowszych technologii, która przynoszą widoczne i długotrwale efekty przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zapewniamy bezpieczne i skuteczne procedury i techniki kosmetyczne i estetyczne poprawiające wygląd kobiet i mężczyzn. Nasi klienci nabierają poczucia pewności siebie, wyglądając i czując się młodziej i piękniej… W czasie każdej konsultacji opracowujemy indywidualny plan leczenia, aby osiągnąć cel każdej osoby odpowiadający jej oczekiwaniom i stylowi życia. Miła atmosfera, nasze wieloletnie doświadczenie w kosmetologii, medycynie estetycznej połączone ze znajomością psychologii sprawia, że nasi pacjenci obdarzają nas zaufaniem, czują się swobodnie i pewnie.

REZERWACJE ONLINE

Nie lubisz tracić czasu na formalności ?
Wcale nie musisz. Teraz możesz zarezerwować swój zabieg online w dogodnym dla Ciebie momencie , bez dzwonienia, bez wychodzenia z domu.
Co zyskujesz rezerwując online?
- oszczędność czasu
- masz możliwość zapoznania się z pełna ofertą M-Estetica
- możesz sprawdzić opinie o wykonywanych przez nas zabiegach
- decydujesz, którego specjalistę wybierzesz
- zapewniasz sobie zabieg w godzinach, które odpowiadają Tobie najbardziej
Proste, prawda?
Pozostało już tylko kliknąć

NEWSLETTER