ZABIEGI DLA MĘŻCZYZN

Skóra mężczyzny ma inną budowę niż skóra kobiety: jest o około 20% grubsza, bardziej tłusta, a procesy starzenia zachodzą w inny sposób, niż w skórze kobiety. Dlatego skóra mężczyzn wykazuje mniejsze skłonności do przesuszania i później widać na niej oznaki starzenia.

Mężczyźni golą się ok. 16 000 razy w ciągu swojego życia. Dlatego ich skóra narażona jest na podrażnienia i z czasem staje się bardziej wrażliwa. Działanie innych czynników zewnętrznych takich jak niekorzystne warunki pogodowe, zanieczyszczenie środowiska, stres, palenie tytoniu sprawia, że skóra mężczyzny potrzebuje szczególnej pielęgnacji dostosowanej do jej potrzeb.

W M-Estetica wiemy jak zająć się męską skórą. Przygotowaliśmy zabiegi, które poprawią jej jakość, sprawią, że poczujesz się pewniejszy siebie i zadbany. Dobraliśmy je tak, by były skuteczne, mało inwazyjne, mało bolesne i abyś mógł natychmiast wrócić do Twoich codziennych zajęć i pasji. 

Sprawdź czego potrzebuje Twoja skóra. Umów się na bezpłatne badanie skóry przy pomocy urzadznia Skin Screener
 

Rezerwuj onlinehttp://mestetica1.booksy.com

Zabieg Obszar Cena
DEPILACJA SHR pachy 90 zł
Laser NdYag od 200 zł
Zabieg oczyszcząjaco -normalizujący+kawitacja 120 zł

O M-ESTETICA

Z dumą oferujemy długoterminowe rozwiązania dla wszystkich twoich potrzeb estetycznych i kosmetycznych.
Używamy tylko najnowszych technologii, która przynoszą widoczne i długotrwale efekty przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zapewniamy bezpieczne i skuteczne procedury i techniki kosmetyczne i estetyczne poprawiające wygląd kobiet i mężczyzn. Nasi klienci nabierają poczucia pewności siebie, wyglądając i czując się młodziej i piękniej… W czasie każdej konsultacji opracowujemy indywidualny plan leczenia, aby osiągnąć cel każdej osoby odpowiadający jej oczekiwaniom i stylowi życia. Miła atmosfera, nasze wieloletnie doświadczenie w kosmetologii, medycynie estetycznej połączone ze znajomością psychologii sprawia, że nasi pacjenci obdarzają nas zaufaniem, czują się swobodnie i pewnie.

REZERWACJE ONLINE

Nie lubisz tracić czasu na formalności ?
Wcale nie musisz. Teraz możesz zarezerwować swój zabieg online w dogodnym dla Ciebie momencie , bez dzwonienia, bez wychodzenia z domu.
Co zyskujesz rezerwując online?
- oszczędność czasu
- masz możliwość zapoznania się z pełna ofertą M-Estetica
- możesz sprawdzić opinie o wykonywanych przez nas zabiegach
- decydujesz, którego specjalistę wybierzesz
- zapewniasz sobie zabieg w godzinach, które odpowiadają Tobie najbardziej
Proste, prawda?
Pozostało już tylko kliknąć

NEWSLETTER