TRYCHOLOGIA

CZAS ZABIEGU

30 minut.

CZAS REKONWALESCENCJI

1 dzień

NAJLEPSZE EFEKTY ZABIEGU

Po 2 miesiącach.

REKOMENDOWANA ILOŚĆ ZABIEGÓW

1 zabieg co tydzień przez minimum 2 miesiące.

KTO WYKONUJE

Lekarz

Mezoterapia skóry głowy

Dla kogo jest ten zabieg?

MEZOTERAPIA owłosionej skóry głowy wykonywana jest w przypadku problemów ze skórą głowy i włosów, których skutkiem jest ich utrata lub osłabienie. Jeśli Twoje włosy są cienkie, kruche i przesuszone ten zabieg jest właśnie dla Ciebie!!!

Jak działa zabieg?

Zabieg polega na ostrzykiwaniu skóry głowy preparatami, które zawierają substancje przyczyniające się do pobudzenia mikrokrążenia w skórze głowy, zahamowania nadmiernego wypadania włosów i stymulację ich wzrostu. W skład wykorzystywanych preparatów wchodzą najczęściej witaminy, składniki odżywcze (witaminy, aminokwasy, antyoksydanty, kwas HA etc) naturalne ekstrakty roślinne oraz substancje przeciwzapalne, a także niezwykle skuteczne autologiczne preparaty zawierające czynniki wzrostu.

Preparaty dobierane są indywidualnie, w zależności od rozpoznanego problemu.

Mezoterapia skóry głowy trwa około 20 minut. Aby zwiększyć jej skuteczność musi być poprzedzona wykonaniem peelingu skóry głowy. Peeling oczyszcza skórę głowy, pobudza mikrokrążenie i zwiększa wchłanianie zastosowanych preparatów. Dzięki temu zabieg mezoterapii jest skuteczny i przynosi bardziej zadowalające efekty. Po zabiegu rekomendowana jest  światłoterapia lampami LED- Boxled firmy MOSTLEDS.

Najmniej bolesny jest zabieg przy uzyciu urządzenia Vital injector. To innowacyjne rozwiązanie z zastosowaniem próżniowej mezoterapii wieloigłowej. Gwarantuje komfort, zmniejsza krwawienie po zabiegu, skraca czas zabiegu.

Jak często powtarzać zabieg?

Mezoterapia powinna być wykonywana raz w tygodniu przez okres 2 pierwszych miesięcy kuracji. Następnie w zależności od uzyskanych efektów procedura powinna odbywać się 1 lub 2 razy w miesiącu w celu podtrzymania efektów. Najlepsze efekty osiaga się stosując porgram ANT-HAIR LOSS TREATMENT, w ktorym naprzemiennie stosuje się mezoterapię naturalnymi czynnikami wzrostu oraz karboksyterapię.

Karboksyterapia poprawia ukrwienie skóry głowy i skutecznośc preparatów aplikowanych w formie iniekcji.

Rezerwuj online :http://mestica1.booksy.com

 

EFEKTY
 • Zabieg mezoterapii pozwala zahamować proces wypadania włosów.
 • Włosy staja się silniejsze, grubsze i gęstsze.
 • W niektórych przypadkach zwiększa się gęstość włosów.
WSKAZANIA
 • Łysienie
 • Ciąża,
 • Menstruacja,
 • Choroby nowotworowe,
 • Przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,
 • Cukrzyca,
 • Stany zapalne skóry,
 • Reakcje alergiczne na składniki preparatu.
 • stosowanie preparatów do mycia głowy zaleconych przez lekarza
Zabieg Obszar Cena
Mezoterapia mikroigłowa skóry głowy DERMAPEN 350
Mezoterapia igłowa skóry głowy od 450 zł
Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym od 700 zł

O M-ESTETICA

Z dumą oferujemy długoterminowe rozwiązania dla wszystkich twoich potrzeb estetycznych i kosmetycznych.
Używamy tylko najnowszych technologii, która przynoszą widoczne i długotrwale efekty przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zapewniamy bezpieczne i skuteczne procedury i techniki kosmetyczne i estetyczne poprawiające wygląd kobiet i mężczyzn. Nasi klienci nabierają poczucia pewności siebie, wyglądając i czując się młodziej i piękniej… W czasie każdej konsultacji opracowujemy indywidualny plan leczenia, aby osiągnąć cel każdej osoby odpowiadający jej oczekiwaniom i stylowi życia. Miła atmosfera, nasze wieloletnie doświadczenie w kosmetologii, medycynie estetycznej połączone ze znajomością psychologii sprawia, że nasi pacjenci obdarzają nas zaufaniem, czują się swobodnie i pewnie.

REZERWACJE ONLINE

Nie lubisz tracić czasu na formalności ?
Wcale nie musisz. Teraz możesz zarezerwować swój zabieg online w dogodnym dla Ciebie momencie , bez dzwonienia, bez wychodzenia z domu.
Co zyskujesz rezerwując online?
- oszczędność czasu
- masz możliwość zapoznania się z pełna ofertą M-Estetica
- możesz sprawdzić opinie o wykonywanych przez nas zabiegach
- decydujesz, którego specjalistę wybierzesz
- zapewniasz sobie zabieg w godzinach, które odpowiadają Tobie najbardziej
Proste, prawda?
Pozostało już tylko kliknąć

NEWSLETTER