ZABIEGI NA TWARZ

CZAS ZABIEGU

20 -30 minut.

CZAS REKONWALESCENCJI

Nie wymaga.

NAJLEPSZE EFEKTY ZABIEGU

Od 2 do 8 tygodni.

REKOMENDOWANA ILOŚĆ ZABIEGÓW

10 zabiegów w serii.

KTO WYKONUJE

Kosmetolog

Oxybrazja

Jak działa zabieg?

Oxybrazja  to rodzaj peelingu mechanicznego „na mokro”, gdzie czynnikiem złuszczającym jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej i medycznego tlenu emitowanego przez urządzenie. Jego działanie można porównać do mikrodermabrazji korundowej, gdzie zamiast kryształów korundu użyto roztwór soli fizjologicznej  pod ciśnieniem. Dlatego też  nazywana bywa także mikrodermabrazją wodno-tlenową. 

Strumień tlenu hiperbarycznego pozwala na pracowanie na skórze pod niewielkim ciśnieniem w sposób nieinwazyjny, a jednocześnie zwiększający naturalne tworzenie się nowych naczyń oraz odnowę komórkową. Preparaty typu serum stosowane dodatkowo przy zabiegach oxybrazji wzmacniają efekty i nadają skórze młodzieńczy wygląd. .

Specjalny aplikator zaopatrzony w koncentrator tlenu pozwala na utworzenie na powierzchni skóry mikropęcherzyków tlenu hiperbarycznego ,  dzięki którym możliwe staje się przenikanie do głębokich warstw skóry np. cząsteczek kwasu HA i/lub innych składników pochodzących z zastosowanych produktów.

Dla kogo jest ten zabieg?

Zabieg idealnie sprawdza się u osób z delikatną skórą, a nawet problemami naczyniowymi.  U osób ze skórą tłustą, łojotokową czy trądzikiem pospolitym oxybrazja  sprawdza się jako efektywny zabieg oczyszczający, a także jest alternatywą dla innych zabiegów złuszczania. Jest to również rozwiązanie usuwające pierwsze oznaki starzenia lub zapobiegające ich pojawianiu się.

Jest  doskonałym uzupełnieniem inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, czy  zabiegów medycyny estetycznej. Wtedy jego celem jest utrzymanie dobrych efektów i działanie anti-aging.

Jak często powtarzać zabieg? 

Zabieg najlepiej robić w odstępach 2-4 tygodni,  w seriach  3-10 zabiegów. Doskonałe efekty uzyskuje się wpisując go w comiesięczną pielęgnację.

Rezerwuj online http://mestetica1.booksy.com

 

EFEKTY
 • Skóra odzyskuje blask i naturalne rozświetlenie jest aksamitna i miękka. Jej powierzchnia jest bardziej jednolita, wygładzona.
 • Pory ulegają widocznemu zwężeniu, zmniejsza się wydzielanie łoju przez co skóra mniej się błyszczy.
 • Drobne zmarszczki wygładzają się a czasem stają wręcz niewidoczne.
WSKAZANIA
 • Naskórek
 • Rumień
 • Trądzik
 • Trądzik różowaty
 • Utrata objętości skóry
 • Zmarszczki
 • Łuszczyca
 • Naczynka
 • Suchość skóry
 • ciąża, nowotwory, aktywna opryszczka, przeziębienie
 • Nowotwory
 • Aktywna opryszczka
 • Infekcje przeziębieniowe
 • pielęgnacja domowa preparatami zaleconymi przez lekarza
Zabieg Obszar Cena
Oxybrazja twarz od 180 zł
Oxybrazja twarz+szyja od 210 zł
Oxybrazja twarz+szyja+dekolt od 250 zł
Oxybrazja + infuzja tlenowa twarz od 350 zł
Oxybrazja + infuzja tlenowa twarz+szyja+dekolt od 420 zł
Oxybrazja+infuzja tlenowa twarz+szyja od 380 zł

O M-ESTETICA

Z dumą oferujemy długoterminowe rozwiązania dla wszystkich twoich potrzeb estetycznych i kosmetycznych.
Używamy tylko najnowszych technologii, która przynoszą widoczne i długotrwale efekty przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zapewniamy bezpieczne i skuteczne procedury i techniki kosmetyczne i estetyczne poprawiające wygląd kobiet i mężczyzn. Nasi klienci nabierają poczucia pewności siebie, wyglądając i czując się młodziej i piękniej… W czasie każdej konsultacji opracowujemy indywidualny plan leczenia, aby osiągnąć cel każdej osoby odpowiadający jej oczekiwaniom i stylowi życia. Miła atmosfera, nasze wieloletnie doświadczenie w kosmetologii, medycynie estetycznej połączone ze znajomością psychologii sprawia, że nasi pacjenci obdarzają nas zaufaniem, czują się swobodnie i pewnie.

REZERWACJE ONLINE

Nie lubisz tracić czasu na formalności ?
Wcale nie musisz. Teraz możesz zarezerwować swój zabieg online w dogodnym dla Ciebie momencie , bez dzwonienia, bez wychodzenia z domu.
Co zyskujesz rezerwując online?
- oszczędność czasu
- masz możliwość zapoznania się z pełna ofertą M-Estetica
- możesz sprawdzić opinie o wykonywanych przez nas zabiegach
- decydujesz, którego specjalistę wybierzesz
- zapewniasz sobie zabieg w godzinach, które odpowiadają Tobie najbardziej
Proste, prawda?
Pozostało już tylko kliknąć

NEWSLETTER