ZABIEGI DLA MĘŻCZYZN

CZAS ZABIEGU

60 minut

CZAS REKONWALESCENCJI

Nie wymaga.

NAJLEPSZE EFEKTY ZABIEGU

14 dzień.

REKOMENDOWANA ILOŚĆ ZABIEGÓW

5 zabiegów w serii od 1 do 4 tygodni.

KTO WYKONUJE

Kosmetolog

Wodorowe oczyszczanie skóry

Na czym polega zabieg?

Zabieg polegający na oczyszczaniu naskórka warstwa po warstwie.  

Etap I

Peeling kawitacyjny. 

Ultradźwiękowe oczyszczanie - kawitacja  skóry jest szeroko stosowane w salonach kosmetycznych i klinikach medycyny estetycznej ze względu na jego zdolność do pobudzania krążenia krwi. Wibracje o wysokiej częstotliwości skutecznie usuwają zaskórniki, martwe komórki naskórka i zanieczyszczenia , umożliwiając skórze głębokie oczyszczenie. Dzięki delikatnemu masażowi twarzy  skóra odzyskuje elastyczność,  przyspieszony jest proces tworzenia się nowego kolagenu. Jednocześnie fale ultradźwiękowe wprowadzają  do skóry składniki przeciwstarzeniowe lub  inne w zależności od potrzeb skóry (antyoksydanty, składniki nawilżające etc).

Etap II 

Hydradermabrazja

Hydradermabrazja jest alternatywą dla zabiegu mikrodermabrazji. Nie wymaga jednak użycia korundu lub diamentowych końcówek do ścierania skóry. Zamiast tego wykorzystuje naturalne zalety tlenu i wody, aby poprzez  strumień soli fizjologicznej pod ciśnieniem oczyszczać  skórę. W trakcie tej procedury skutecznie usuwane są martwe komórki skóry, złuszczanie odbywa się z jednoczesnym łagodzeniem skóry. Hydradermabrazja nawilża, oczyszcza i rewitalizuje skórę, jednocześnie pobudzając krążenie krwi co sprzyja produkcji włókien kolagenu i elastyny, których dobra jakość powoduje, że skóra jest napięta ma  młodzieńczy wygląd. Bez efektów ubocznych.

Etap III

Infuzja 

Terapia tlenowa jest popularna wśród profesjonalistów w zakresie kosmetologii i medycyny estetycznej ze względu na jej działanie łagodzące i przeciwzapalne, szczególnie po zabiegach w czasie których ściera się naskórek. Dostarczając wysoce skoncentrowany oczyszczony tlen do naskórka, zabieg ten relaksuje pacjentów, zapewniając naturalny blask ich skórze. Dzięki zwiększeniu stężenia tlenu w skórze skutecznie zwalczane są widoczne na niej oznaki starzenia. Tlen, nasycony witaminami i innymi składnikami odżywczymi, ma zasadnicze znaczenie w odnowie i odbudowie skóry i zapewnia jej zdrowy wygląd.

Etap IV

Terapia ultradźwiękowa wykorzystuje intensywne fale dźwiękowe, które stymulują komórki  skóry. Docierając do skóry właściwej, rozpoczyna produkcję kolagenu, zmniejsza stan zapalny i wspomaga krążenie krwi. Ten zabieg jest całkowicie bezpieczny, ponieważ wykorzystuje fale dźwiękowe do naturalnego wtłaczania  składników aktywnych do skóry bez powodowania bólu lub dyskomfortu, a jednocześnie pozostawia skórę wygładzoną, ujędrnioną i rozjaśnioną.

Etap V
RF - ujędrnianie 

Terapia RF wykorzystuje prądy podobne do tych, które występują naturalnie w obwodach elektrycznych naszego ciała, a których rolą jest  kurczenie się tkanek. Te z kolei bezpiecznie napinają skórę m. innymi na twarzy  poprawiając tym samym jej  kontur. Kiedy ciało naturalnie wytwarza oporność na prąd nagrzewa się, co  wzmacnia i uszlachetnia leżące poniżej tkanki. Ze względu na zdolność fal radiowych do docierania do skóry właściwej pojawia się efekt ujędrniania i lepszego napinania skóry.

Poprawia się jakość istniejących włókien kolagenowych a także stymulowana jest  produkcja nowych. Starzenie się degraduje białka występujące naturalnie w naszej skórze (m.in. kolagen), dlatego wpływ na  produkcję kolagenu jest kluczowym składnikiem ujędrnienia skóry, a tym samym przywracania jej młodości. Ponieważ czas odnowy struktur skóry w tym kolagenu  wynosi 28 dni, zabiegi z wykorzystaniem częstotliwości radiowej można regularnie powtarzać, aby osiągnąć skumulowane efekty. Ten nieinwazyjny zabieg jest bezbolesny, nie powoduje dyskomfortu i działa skutecznie jako zabieg , ujędrniający i przeciwstarzeniowy.

Etap VI

Tearapia zimnem

Terapia zimnem to relaksujący zabieg, który jest idealny po każdym abrazyjnym zabiegu na twarz lub ciało. Stosowana jest jako terapia łagodząca podrażnioną  skórę i zmniejszająca zaczerwienienie  ma wiele zalet. Wspiera działania odmładzające  Płaska rączka hamuje stany zapalne poprzez chłodzenie skóry. Krioterapia została również doceniona za zdolność do zmniejszania napięcia i bólu mięśni, łagodzenia bólów głowy, kontrolowania obrzęku,zwężenia naczyń.

Dla kogo? 
Zabieg doskonale sprawdza się u panów  z tłustą skórą, rozszerzonymi porami, zaskórnikami. 

Jak często  powtarzać zabieg? 
Zabieg można powtarzać co 1 - 4 tygodni w seriach po 5 zabiegów.

Rezerwuj online  http://mestetica1.booksy.com

EFEKTY
 • Doskonale oczyszczona i zrelaksowana skóra, likwidacja zaskórników.
WSKAZANIA
 • Naskórek
 • Trądzik
 • Problemy skóry
 • Suchość skóry
 • Skóra łojotokowa
 • Poszarzała, zmęczona skóra
 • Aktywna opryszczka
 • Zakażenia bakteryjne
 • Operacja w okolicy twarzy (wykonane w ciągu 6 miesięcy)
 • Trądzik różowaty i ropowiczy
 • Skłonność do tworzenia się bliznowców
 • Przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych (m.in. kwasu acetylosalicylowego, heparyny etc)
 • Pielęgnować skórę preparatami dobranymi do typu skóry
 • Unikać ekspozycji na promieniowanie UV
 • Stosować produkty ochronne przeciw UV
Zabieg Obszar Cena
Oczyszczanie wodorowe Aqua Clear H2 od 350 zł

O M-ESTETICA

Z dumą oferujemy długoterminowe rozwiązania dla wszystkich twoich potrzeb estetycznych i kosmetycznych.
Używamy tylko najnowszych technologii, która przynoszą widoczne i długotrwale efekty przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zapewniamy bezpieczne i skuteczne procedury i techniki kosmetyczne i estetyczne poprawiające wygląd kobiet i mężczyzn. Nasi klienci nabierają poczucia pewności siebie, wyglądając i czując się młodziej i piękniej… W czasie każdej konsultacji opracowujemy indywidualny plan leczenia, aby osiągnąć cel każdej osoby odpowiadający jej oczekiwaniom i stylowi życia. Miła atmosfera, nasze wieloletnie doświadczenie w kosmetologii, medycynie estetycznej połączone ze znajomością psychologii sprawia, że nasi pacjenci obdarzają nas zaufaniem, czują się swobodnie i pewnie.

REZERWACJE ONLINE

Nie lubisz tracić czasu na formalności ?
Wcale nie musisz. Teraz możesz zarezerwować swój zabieg online w dogodnym dla Ciebie momencie , bez dzwonienia, bez wychodzenia z domu.
Co zyskujesz rezerwując online?
- oszczędność czasu
- masz możliwość zapoznania się z pełna ofertą M-Estetica
- możesz sprawdzić opinie o wykonywanych przez nas zabiegach
- decydujesz, którego specjalistę wybierzesz
- zapewniasz sobie zabieg w godzinach, które odpowiadają Tobie najbardziej
Proste, prawda?
Pozostało już tylko kliknąć

NEWSLETTER