Nasi Specjaliści

Olga Beczek

Olga Beczek

Lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Kijowie  (2001r.)

Swoją wiedzę i swoje umiejętności doskonaliła studiując w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych SLDE w Warszawie.

Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTME) a także Europejskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej wchodzącej w skład Międznarodowego Związku Medycyny Estetycznej UIME ( Union Internationale de Medicine Esthetique), Światowego Towarzystwa Medycyny Anti-Aging (WOSAAM), Europejskiego Towarzystwa Dermatologii Estetycznej (ESCAD), International Master Course on Aging Skin (IMCAS)

Zdobyte doświadczenie wykorzystuje na co dzień w swojej praktyce korzystając ze wspiercia Polskiego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej oraz Stowarzyszenia Dermatologów Medycyny Estetycznej.

Dba o stałe podnoszenie kwalifikacji i umiejętności, nieustannie uczestnicząc w licznych kongresach i zjazdach, sympozjach
i szkoleniach w Polsce i za granicą prowadzonych przez największe światowe autorytety medycyny estetycznej. Aktualizuję i rozwija wiedzę zawodową oraz doskonali umiejętności praktyczne.

Studiując na studiach w WSZKiPZ w Warszawie kierunek kosmetologia, zdobyła ogromną wiedzę o kosmetykach i składnikach aktywnych oraz z profesjonalnej pielęgnacji twarzy, ciała i duszy.

Linergistka z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzi szkolenia z zakresu Mikropigmentacji Medycznej ( rekonstrukcja brodawki sutkowej, kamuflaż blizn) i Makijażu Permanentnego. Współpracuję z międzynarodową firmą European Beauty Concept od 2007roku.
Gwarantuje naszym Pacjentom tylko innowacyjne, skuteczne i bezpieczne technologie i preparaty najwyższej jakości , posiadające certyfikaty jakości, rejestrację i wszystkie badania kliniczne – wiodących na rynku światowych firm. To gwarantuje doskonały efekt i maksymalne bezpieczeństwo. Śledzi rozwój w dziedzinie medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej i na bieżąco poszerza ofertę leczenia oraz zabiegów.

Dynamicznie rozwijająca się gałąź medycyny, jaką jest medycyna estetyczna, pozwala w mało inwazyjny sposób skorygować to, co przeszkadza w naszej twarzy czy sylwetce lub po prostu zatrzymać uciekające piękno.
W M-Estetica dr Olga gwarantuje wszechstronną pomoc medyczną, dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, wykorzystującą najnowsze zdobycze medycyny estetycznej.
Dr Olga kocha swoją pracę. Jest jej pasją, która pomaga zatrzymać czas, przywracając wiarę w piękno własnej osoby. I właśnie to daje jej ogromną radość i satysfakcję.

POWRÓT

O M-ESTETICA

Z dumą oferujemy długoterminowe rozwiązania dla wszystkich twoich potrzeb estetycznych i kosmetycznych.
Używamy tylko najnowszych technologii, która przynoszą widoczne i długotrwale efekty przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zapewniamy bezpieczne i skuteczne procedury i techniki kosmetyczne i estetyczne poprawiające wygląd kobiet i mężczyzn. Nasi klienci nabierają poczucia pewności siebie, wyglądając i czując się młodziej i piękniej… W czasie każdej konsultacji opracowujemy indywidualny plan leczenia, aby osiągnąć cel każdej osoby odpowiadający jej oczekiwaniom i stylowi życia. Miła atmosfera, nasze wieloletnie doświadczenie w kosmetologii, medycynie estetycznej połączone ze znajomością psychologii sprawia, że nasi pacjenci obdarzają nas zaufaniem, czują się swobodnie i pewnie.

REZERWACJE ONLINE

Nie lubisz tracić czasu na formalności ?
Wcale nie musisz. Teraz możesz zarezerwować swój zabieg online w dogodnym dla Ciebie momencie , bez dzwonienia, bez wychodzenia z domu.
Co zyskujesz rezerwując online?
- oszczędność czasu
- masz możliwość zapoznania się z pełna ofertą M-Estetica
- możesz sprawdzić opinie o wykonywanych przez nas zabiegach
- decydujesz, którego specjalistę wybierzesz
- zapewniasz sobie zabieg w godzinach, które odpowiadają Tobie najbardziej
Proste, prawda?
Pozostało już tylko kliknąć

NEWSLETTER