Nasi Specjaliści

Iwona Trydulska

Iwona Trydulska

Linergistka

Z wykształcenia magister biologii, z zamiłowania linergistka.  Licencję  Long Time Liner otrzymała w jednym z najlepszych centrów szkoleniowych makijażu permanentnego w Polsce Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak.

Zwolenniczka naturalnego wyglądu, która zdobyte kwalifikacje i doświadczenie przekłada na  taki właśnie efekt stosując w swojej pracy metodę Conture Make-up. 

Jak pracuje Iwona?    Ponieważ każda Klientka jest inna, zatem traktowana jest bardzo indywidualnie.  Po wstępnym rysunku wspólnie z Klientką opracowuje sposób najlepszego zakamuflowania ewentualnych problemów lub poprawy wyglądu, czyli dodania uroku.

W swojej pracy linergistki Iwona przywiązuje ogromną wagę do bezpieczeństwa Klientki. Dlatego stosuje najwyższe standardy higieniczne. Dzięki wiedzy i umiejętnościom Iwony, a także jej wielkiemu zaangażowaniu w pracę, każda z jej Klientek poczuje się atrakcyjnie i pięknie. Poprzez dobrze dobrany makijaż permanentny Iwona pomaga im w osiągnięciu tego celu.

POWRÓT

O M-ESTETICA

Z dumą oferujemy długoterminowe rozwiązania dla wszystkich twoich potrzeb estetycznych i kosmetycznych.
Używamy tylko najnowszych technologii, która przynoszą widoczne i długotrwale efekty przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zapewniamy bezpieczne i skuteczne procedury i techniki kosmetyczne i estetyczne poprawiające wygląd kobiet i mężczyzn. Nasi klienci nabierają poczucia pewności siebie, wyglądając i czując się młodziej i piękniej… W czasie każdej konsultacji opracowujemy indywidualny plan leczenia, aby osiągnąć cel każdej osoby odpowiadający jej oczekiwaniom i stylowi życia. Miła atmosfera, nasze wieloletnie doświadczenie w kosmetologii, medycynie estetycznej połączone ze znajomością psychologii sprawia, że nasi pacjenci obdarzają nas zaufaniem, czują się swobodnie i pewnie.

REZERWACJE ONLINE

Nie lubisz tracić czasu na formalności ?
Wcale nie musisz. Teraz możesz zarezerwować swój zabieg online w dogodnym dla Ciebie momencie , bez dzwonienia, bez wychodzenia z domu.
Co zyskujesz rezerwując online?
- oszczędność czasu
- masz możliwość zapoznania się z pełna ofertą M-Estetica
- możesz sprawdzić opinie o wykonywanych przez nas zabiegach
- decydujesz, którego specjalistę wybierzesz
- zapewniasz sobie zabieg w godzinach, które odpowiadają Tobie najbardziej
Proste, prawda?
Pozostało już tylko kliknąć

NEWSLETTER