Nasi Specjaliści

Dr Filip Kowalczyk

Dr Filip Kowalczyk

Dietetyk

Doktorant Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Absolwent studiów magisterskich dziennych na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w

Specjalista w zakresie dietetyki klinicznej, żywienia kobiet ciężarnych i karmiących oraz nowoczesnych metod leczenia otyłości i racjonalizacji żywienia. Rekomendowany przez założyciela Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji,  prof. dr hab. Stanisława Bergera (ONZ, FAO).

Doświadczenie zdobywane w czasie praktyki m.in. w Klinice Onkologii oraz na Oddziale Chorób Metabolicznych, Endokrynologii 
i Diabetologii Centrum Zdrowia Dziecka oraz na Oddziale Diabetologii Centralnego Szpitala Klinicznego na ul. Banacha.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte w prywatnej praktyce poparte pracą z ponad pięcioma tysiącami Pacjentów. Recenzent merytoryczny książek naukowych oraz popularnonaukowych, m.in dla Firmy VISION PLUS. MEDIA AND PUBLISHING.

Praca w zakresie doradztwa żywieniowego przy Prezydencie RP Bronisławie Komorowskim w latach 2012-2015 r.

Ekspert ds. dietetyki i profilaktyki chorób cywilizacyjnych przy Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości.

Uczestnik wielu programów badawczych i inicjatywach naukowych. Organizator akcji poświęconych problematyce promocji zdrowia 
i przeciwdziałania chorobom cywilizacyjnym. Działacz społeczny odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta RP.

POWRÓT

O M-ESTETICA

Z dumą oferujemy długoterminowe rozwiązania dla wszystkich twoich potrzeb estetycznych i kosmetycznych.
Używamy tylko najnowszych technologii, która przynoszą widoczne i długotrwale efekty przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zapewniamy bezpieczne i skuteczne procedury i techniki kosmetyczne i estetyczne poprawiające wygląd kobiet i mężczyzn. Nasi klienci nabierają poczucia pewności siebie, wyglądając i czując się młodziej i piękniej… W czasie każdej konsultacji opracowujemy indywidualny plan leczenia, aby osiągnąć cel każdej osoby odpowiadający jej oczekiwaniom i stylowi życia. Miła atmosfera, nasze wieloletnie doświadczenie w kosmetologii, medycynie estetycznej połączone ze znajomością psychologii sprawia, że nasi pacjenci obdarzają nas zaufaniem, czują się swobodnie i pewnie.

REZERWACJE ONLINE

Nie lubisz tracić czasu na formalności ?
Wcale nie musisz. Teraz możesz zarezerwować swój zabieg online w dogodnym dla Ciebie momencie , bez dzwonienia, bez wychodzenia z domu.
Co zyskujesz rezerwując online?
- oszczędność czasu
- masz możliwość zapoznania się z pełna ofertą M-Estetica
- możesz sprawdzić opinie o wykonywanych przez nas zabiegach
- decydujesz, którego specjalistę wybierzesz
- zapewniasz sobie zabieg w godzinach, które odpowiadają Tobie najbardziej
Proste, prawda?
Pozostało już tylko kliknąć

NEWSLETTER