Nasi Specjaliści

Dr Mariusz Miśkiewicz

Dr Mariusz Miśkiewicz

Specjalista chorób wewnętrznych

Dr Mariusz Miśkiewicz

Doświadczenie zawodowe zdobywał pod okiem najlepszych nauczycieli pracując m.in. na Oddziale Chorób Wewnętrznych Szpitala Bielańskiego oraz na Oddziale Chorób Wewnętrznych Szpitala Czerniakowskiego,
z którym związany jest do dziś. Przez kilka lat pracował jako asystent  Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego szkoląc młodych adeptów sztuki lekarskiej oraz prowadząc wykłady dla lekarzy specjalizujących się w medycynie rodzinnej.

Dziś, jako kierownik Pracowni Endoskopii w Szpitalu Czerniakowskim dba o właściwy przebieg diagnostyki pacjentów zwiększając ich szanse na wyleczenie.

W ramach działającego w M-Estetica Europejskiego Centrum Nieinwazyjnej Bariatrii zajmuje się opieką nad pacjentami w Programie utraty wagi z balonem Elipse od chwili kwalifikacji pacjenta do zakończenia programu.

Wciąż się uczy i poszukuje. Doskonały fachowiec posiadający ogromną wiedzę i doświadczenie.  Według niego interna, to królowa wśród nauk medycznych, bo bardzo często właśnie od lekarza internisty zależy jak szybko pacjent będzie miał postawioną właściwą diagnozę i wdrożone odpowiednie leczenie. 

Wielbiciel poezji, obdarzony poczuciem humoru komentator otaczającej nas rzeczywistości. Lubi dobrą kawę, i kolarstwo. Sympatyczny, empatyczny i uśmiechnięty, bardzo lubiany przez naszych pacjentów.

 

POWRÓT

O M-ESTETICA

Z dumą oferujemy długoterminowe rozwiązania dla wszystkich twoich potrzeb estetycznych i kosmetycznych.
Używamy tylko najnowszych technologii, która przynoszą widoczne i długotrwale efekty przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zapewniamy bezpieczne i skuteczne procedury i techniki kosmetyczne i estetyczne poprawiające wygląd kobiet i mężczyzn. Nasi klienci nabierają poczucia pewności siebie, wyglądając i czując się młodziej i piękniej… W czasie każdej konsultacji opracowujemy indywidualny plan leczenia, aby osiągnąć cel każdej osoby odpowiadający jej oczekiwaniom i stylowi życia. Miła atmosfera, nasze wieloletnie doświadczenie w kosmetologii, medycynie estetycznej połączone ze znajomością psychologii sprawia, że nasi pacjenci obdarzają nas zaufaniem, czują się swobodnie i pewnie.

REZERWACJE ONLINE

Nie lubisz tracić czasu na formalności ?
Wcale nie musisz. Teraz możesz zarezerwować swój zabieg online w dogodnym dla Ciebie momencie , bez dzwonienia, bez wychodzenia z domu.
Co zyskujesz rezerwując online?
- oszczędność czasu
- masz możliwość zapoznania się z pełna ofertą M-Estetica
- możesz sprawdzić opinie o wykonywanych przez nas zabiegach
- decydujesz, którego specjalistę wybierzesz
- zapewniasz sobie zabieg w godzinach, które odpowiadają Tobie najbardziej
Proste, prawda?
Pozostało już tylko kliknąć

NEWSLETTER