Nasi Specjaliści

Dr Mariusz Bartyzel

Dr Mariusz Bartyzel

Lekarz medycyny estetycznej, specjalista psychiatra

Lekarz z wieloletnim doświadczeniem zdobytym zarówno w pracy na oddziałach szpitalnych jak i w prywanych klinikach. Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. Doskonale łączy swoje doświadczenie w zakresie psychologii i psychiatrii ze znajomością potrzeb skóry. Prelegent wielu prestiżowych kongresów. Dzięki holistycznemu podejściu wydobywa naturalne piękno i sprawia, że jego pacjentki czują się piękne, szczęśliwe i chętnie wracają na kolejne zabiegi. Lekarz, który stawia na ciągły rozwój i nowoczesne rozwiązania z całego świata, które pojawiają się regularnie w ofercie kliniki. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging oraz American Aesthetic Medicine Association. 

POWRÓT

O M-ESTETICA

Z dumą oferujemy długoterminowe rozwiązania dla wszystkich twoich potrzeb estetycznych i kosmetycznych.
Używamy tylko najnowszych technologii, która przynoszą widoczne i długotrwale efekty przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zapewniamy bezpieczne i skuteczne procedury i techniki kosmetyczne i estetyczne poprawiające wygląd kobiet i mężczyzn. Nasi klienci nabierają poczucia pewności siebie, wyglądając i czując się młodziej i piękniej… W czasie każdej konsultacji opracowujemy indywidualny plan leczenia, aby osiągnąć cel każdej osoby odpowiadający jej oczekiwaniom i stylowi życia. Miła atmosfera, nasze wieloletnie doświadczenie w kosmetologii, medycynie estetycznej połączone ze znajomością psychologii sprawia, że nasi pacjenci obdarzają nas zaufaniem, czują się swobodnie i pewnie.

REZERWACJE ONLINE

Nie lubisz tracić czasu na formalności ?
Wcale nie musisz. Teraz możesz zarezerwować swój zabieg online w dogodnym dla Ciebie momencie , bez dzwonienia, bez wychodzenia z domu.
Co zyskujesz rezerwując online?
- oszczędność czasu
- masz możliwość zapoznania się z pełna ofertą M-Estetica
- możesz sprawdzić opinie o wykonywanych przez nas zabiegach
- decydujesz, którego specjalistę wybierzesz
- zapewniasz sobie zabieg w godzinach, które odpowiadają Tobie najbardziej
Proste, prawda?
Pozostało już tylko kliknąć

NEWSLETTER