Nasi Specjaliści

Barbara Gołębiowska

Barbara Gołębiowska

Specjalista kosmetyki leczniczej

Doświadczony specjalista w zakresie kosmetyki leczniczej. Pełna zaangażowania pasjonatka nowoczesnej kosmetologii.

Zafascynowana tajnikami naszej skóry poszukuje nowych możliwości, aby pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności. Uczestniczka wielu  kursów i szkoleń. Uśmiechnięta i zawsze chętna, by dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych, a także z zakresu kosmetologii medycznej.  Podążając za ostatnimi trendami Basia prowadzi konsulatcje telefoniczne oraz online dotyczące problemów skóry a także innowacyjnej pielęgnacji hybrydowej Skin Perfusion. Praca jest jej pasją,  bo  wykonuje ją  z zamiłowania do piękna. Klientki doceniają jej rzetelność i zaangażowanie, chętnie wracają by poddawać się kolejnym zabiegom proponowanym przez Basię. 

POWRÓT

O M-ESTETICA

Z dumą oferujemy długoterminowe rozwiązania dla wszystkich twoich potrzeb estetycznych i kosmetycznych.
Używamy tylko najnowszych technologii, która przynoszą widoczne i długotrwale efekty przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zapewniamy bezpieczne i skuteczne procedury i techniki kosmetyczne i estetyczne poprawiające wygląd kobiet i mężczyzn. Nasi klienci nabierają poczucia pewności siebie, wyglądając i czując się młodziej i piękniej… W czasie każdej konsultacji opracowujemy indywidualny plan leczenia, aby osiągnąć cel każdej osoby odpowiadający jej oczekiwaniom i stylowi życia. Miła atmosfera, nasze wieloletnie doświadczenie w kosmetologii, medycynie estetycznej połączone ze znajomością psychologii sprawia, że nasi pacjenci obdarzają nas zaufaniem, czują się swobodnie i pewnie.

REZERWACJE ONLINE

Nie lubisz tracić czasu na formalności ?
Wcale nie musisz. Teraz możesz zarezerwować swój zabieg online w dogodnym dla Ciebie momencie , bez dzwonienia, bez wychodzenia z domu.
Co zyskujesz rezerwując online?
- oszczędność czasu
- masz możliwość zapoznania się z pełna ofertą M-Estetica
- możesz sprawdzić opinie o wykonywanych przez nas zabiegach
- decydujesz, którego specjalistę wybierzesz
- zapewniasz sobie zabieg w godzinach, które odpowiadają Tobie najbardziej
Proste, prawda?
Pozostało już tylko kliknąć

NEWSLETTER