Wydarzenia

ZABIEGI PRZED BALEM

19 grudnia 2015

Peeling, złuszczanie naskórka, inaczej peeling, eksfoliacja to zabieg stosowany w kosmetyce i dermatologii, polegający na usunięciu martwych komórek naskórka. Zabieg ma najczęściej na celu poprawienie wyglądu i stanu skóry, zapobieganie trądzikowi lub wrastaniu włosów w skórę po depilacji.
Mezoterapia mikroigłowa to innowacyjny zbieg w pielęgnacji anti-aging, który łączy w sobie elementy technologii medycznej z najwyższej jakości składnikami poprawiającymi jakość skóry.
Poprzez użycie specjalnych sterylnych głowic-dysków z mikroigłami wykonanymi z meteriałów stosowanych w chirurgii  w precyzyjny iłatwy sposób dokonujemy perforacji (wielu mikronakłuć) naskórka tworząc tysiące drobnych kanalików w zewnętrznych warstwach skóry. Dzięk temu możemy skutecznie wprowadzić składniki aktywne do jej żywych warstw i pobudzić  naturalne procesy regeneracji i funkcjonowania skóry.
Połączeie obu technik przynos efekt w postaci redukcji zmarszczek mimicznych, statycznych, przywrócenie elastyczności, jędrności oraz jednolitego kolorytu.


 

O M-ESTETICA

Z dumą oferujemy długoterminowe rozwiązania dla wszystkich twoich potrzeb estetycznych i kosmetycznych.
Używamy tylko najnowszych technologii, która przynoszą widoczne i długotrwale efekty przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zapewniamy bezpieczne i skuteczne procedury i techniki kosmetyczne i estetyczne poprawiające wygląd kobiet i mężczyzn. Nasi klienci nabierają poczucia pewności siebie, wyglądając i czując się młodziej i piękniej… W czasie każdej konsultacji opracowujemy indywidualny plan leczenia, aby osiągnąć cel każdej osoby odpowiadający jej oczekiwaniom i stylowi życia. Miła atmosfera, nasze wieloletnie doświadczenie w kosmetologii, medycynie estetycznej połączone ze znajomością psychologii sprawia, że nasi pacjenci obdarzają nas zaufaniem, czują się swobodnie i pewnie.

REZERWACJE ONLINE

Nie lubisz tracić czasu na formalności ?
Wcale nie musisz. Teraz możesz zarezerwować swój zabieg online w dogodnym dla Ciebie momencie , bez dzwonienia, bez wychodzenia z domu.
Co zyskujesz rezerwując online?
- oszczędność czasu
- masz możliwość zapoznania się z pełna ofertą M-Estetica
- możesz sprawdzić opinie o wykonywanych przez nas zabiegach
- decydujesz, którego specjalistę wybierzesz
- zapewniasz sobie zabieg w godzinach, które odpowiadają Tobie najbardziej
Proste, prawda?
Pozostało już tylko kliknąć

NEWSLETTER