Wydarzenia

ROZSTĘPY CZYLI KARBOKSYTERAPIA I TYGRYSIE PASKI

15 marca 2016

Jaki zabieg skutecznie pomoże nam skutecznie pozbyć się rozstępów?
To karboksyterapia. Znana od wielu lat, coraz szerzej stosowana w medycynie metoda podawania do skóry i tkanki podskórnej kontrolowanych ilości tzw.medycznego dwutlenku węgla. To bardzo bezpieczny zabieg, który poprzez stymulowanie wielu procesów zachodzących w skórze zwiększa uwalnianie tlenu do tkanek, przepływ krwi i przepuszczalność naczyń. Zabieg poprawia jędrność skóry w znaczący sposób zmniejsza rozstępy. Te już utrwalone ale i te nowo utworzone.
Zabieg jest  mało inwazyjny, prawie niebolesny i polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu, przy użyciu specjalnego urządzenia, kontrolowanych dawek dwutlenku węgla (CO2). Podczas zabiegu może być odczuwalny niewielki dyskomfort związany z wprowadzaniem gazu, który ustępuje on po kilku minutach. Obszar poddany zabiegowi może być lekko uwypuklony. Objaw ten dość szybko znika. Przez jakiś czas po zabiegu może utrzymywać się lekkie zaczerwienienie, zasinienia i obrzęk.Przez około 3-4 godzin po zabiegu nie należy rozcierać miejsca poddanego zabiegowi. Zabieg nie wyłącza pacjentów z codziennej aktywności, nie wymaga żadnego przygotowania a okres rekonwalescencji jest minimalny.
Cykl zabiegowy to z reguły 5-15 zabiegów co 7-14 dni. 

O M-ESTETICA

Z dumą oferujemy długoterminowe rozwiązania dla wszystkich twoich potrzeb estetycznych i kosmetycznych.
Używamy tylko najnowszych technologii, która przynoszą widoczne i długotrwale efekty przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zapewniamy bezpieczne i skuteczne procedury i techniki kosmetyczne i estetyczne poprawiające wygląd kobiet i mężczyzn. Nasi klienci nabierają poczucia pewności siebie, wyglądając i czując się młodziej i piękniej… W czasie każdej konsultacji opracowujemy indywidualny plan leczenia, aby osiągnąć cel każdej osoby odpowiadający jej oczekiwaniom i stylowi życia. Miła atmosfera, nasze wieloletnie doświadczenie w kosmetologii, medycynie estetycznej połączone ze znajomością psychologii sprawia, że nasi pacjenci obdarzają nas zaufaniem, czują się swobodnie i pewnie.

REZERWACJE ONLINE

Nie lubisz tracić czasu na formalności ?
Wcale nie musisz. Teraz możesz zarezerwować swój zabieg online w dogodnym dla Ciebie momencie , bez dzwonienia, bez wychodzenia z domu.
Co zyskujesz rezerwując online?
- oszczędność czasu
- masz możliwość zapoznania się z pełna ofertą M-Estetica
- możesz sprawdzić opinie o wykonywanych przez nas zabiegach
- decydujesz, którego specjalistę wybierzesz
- zapewniasz sobie zabieg w godzinach, które odpowiadają Tobie najbardziej
Proste, prawda?
Pozostało już tylko kliknąć

NEWSLETTER