Wydarzenia

GENODIETA -rewolucja w odchudzaniu. 3 marca 2017 SPOTKANIE KOBIET PO GODZINACH

23 lutego 2017

Głównym tematem kolejnego spotkania "Kobiety po godzinach" będzie wpływ nieprawidłowości  pokarmowych na skórę.

Specjalnie dla Was zaprosiliśmy  wyjątkowego gościa:

 panią Agnieszkę Piskałę

dietetyka, specjalistę ds. żywienia, diet coach’a. Autorkę wielu artykułów na temat żywienia publikowanych w najlepszych magazynach dla kobiet oraz rodziców. Współautorkę (razem z Pauliną Smaszcz-Kurzajewską) książki „Mama i tata to my”, na łamach której obala wiele żywieniowych mitów.

Wyjaśnimy między innymi prawdy i mity na temat nietolerancji laktozy czy glutenu i dlaczego niedobór żelaza czy innych minerałów lub  witamin może szkodzić skórze. Opowiemy też o związkach diety z chorobą Hashimoto.

Bardzo ważnym elementem tego spotkania będzie przedstawienie programu badań Genodiet  czyli tzw. testów nutrigenetycznych, dzięki którym dowiesz się jak zaprogramować swoją genodietę tak aby była najlepsza dla Twojego zdrowia . Dzięki badaniu własnego kodu genetycznego i rekomendacjom dietetyków możesz uniknąć rozwoju takich chorób jak cukrzyca czy nadciśnienie a przede wszystkim utrzymać wagę lub wrócić do wymarzonej sylwetki i odzyskać piękną skórę.

W spotkaniu wezmą także udział lekarze i kosmetolodzy Face and Body Clinic.

Nasi eksperci zdradzą Wam sposoby na piękną skórę i sylwetkę  oraz opowiedzą o nietolerancjach pokarmowych, które mają ogromny wpływ na kondycję organizmu!

Pokażemy Wam  także zabiegi pielęgnacyjne, które poprawiają  sylwetkę i jakość skóry.

Nasi lekarze omówią dostępne zabiegi medycyny estetycznej, które pomagają pozbyć się zbędnego tłuszczu i ujędrnić skórę po odchudzaniu.

Pamiętajcie: skóra pokazuje stan naszego zdrowia, dbając o nią dbamy o nasze zdrowie.

Osoby zainteresowane spotkaniem prosimy o wysyłanie swoich zgłoszeń na email biuro@facenadbodyclinic.pl, o tytule „ 3 marca Kobiety” , w treści wpisując swoje imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz informację czy wybieracie się z osobą towarzyszącą. Możecie też potwierdzić Wasz udział dzwoniąc pod nr tel. 882 008 999

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 01.03 :)

Spotykamy się o godzinie 18.30 przy ul. Makolągwy 21/U2 w Warszawie (Ursynów)

Uwaga! Liczba miejsc coraz bardziej ograniczona.

O M-ESTETICA

Z dumą oferujemy długoterminowe rozwiązania dla wszystkich twoich potrzeb estetycznych i kosmetycznych.
Używamy tylko najnowszych technologii, która przynoszą widoczne i długotrwale efekty przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zapewniamy bezpieczne i skuteczne procedury i techniki kosmetyczne i estetyczne poprawiające wygląd kobiet i mężczyzn. Nasi klienci nabierają poczucia pewności siebie, wyglądając i czując się młodziej i piękniej… W czasie każdej konsultacji opracowujemy indywidualny plan leczenia, aby osiągnąć cel każdej osoby odpowiadający jej oczekiwaniom i stylowi życia. Miła atmosfera, nasze wieloletnie doświadczenie w kosmetologii, medycynie estetycznej połączone ze znajomością psychologii sprawia, że nasi pacjenci obdarzają nas zaufaniem, czują się swobodnie i pewnie.

REZERWACJE ONLINE

Nie lubisz tracić czasu na formalności ?
Wcale nie musisz. Teraz możesz zarezerwować swój zabieg online w dogodnym dla Ciebie momencie , bez dzwonienia, bez wychodzenia z domu.
Co zyskujesz rezerwując online?
- oszczędność czasu
- masz możliwość zapoznania się z pełna ofertą M-Estetica
- możesz sprawdzić opinie o wykonywanych przez nas zabiegach
- decydujesz, którego specjalistę wybierzesz
- zapewniasz sobie zabieg w godzinach, które odpowiadają Tobie najbardziej
Proste, prawda?
Pozostało już tylko kliknąć

NEWSLETTER