Wydarzenia

DEPILACJA IPL

18 maja 2016


Dlaczego IPL?
Obecnie stosuje się coraz szerszy wachlarz urządzeń do trwałego usuwania niechcianego owłosienia. Wśród nich znajdziemy kilkanaście typów laserów i sprzęt, który mimo, iż  działa na bardzo podobnej zasadzie, laserem nie jest. To tzw. IPL (Intense Pulsed Light)  intensywne pulsacyjne źródło światła. IPL w przeciwieństwie do lasera emituje całą wiązkę promieni o różnej długości fali. Dzięki temu efektywnie dociera na różne głębokości skóry i pozwala na usuwanie nawet  jasnego owłosienia.  IPL  nie ogranicza  zatem swej skuteczności  do ciemnych włosów przy jasnej karnacji, co  jest częstym problemem w przypadku stosowania laserów.

Depilacja laserowa, ze względu na dość wąskie pole działania (małe głowice), bywa niezwykle czasochłonne. Pozbywając się włosów przy pomocy IPL naświetlamy znacznie większe  obszary skóry, dzięki czemu zdecydowanie  skracamy czas zabiegu. Działanie laserem na małej powierzchni wymusza wykonanie wielu tzw. „strzałów”, które z kolei wywołują u klientek nieprzyjemne odczucia, a w wielu przypadkach nawet bolesność. Po serii zabiegów laserowych skóra często wymaga takiej pielęgnacji jak po lekkich oparzeniach. IPL oddziałuje całą wiązką promieni, co znacznie ogranicza, a najczęściej nawet całkowicie eliminuje uczucie dyskomfortu. Ze względu na mniej inwazyjne działanie IPL pozwala również ograniczyć lub całkowicie wyeliminować podrażnienia po zabiegu. Nowoczesne urządzenia IPL posiadają doskonale działający system chłodzący, co zwiększa komfort klientek i znacznie zwiększa skuteczność zabiegów. Właśnie dlatego metoda IPL doskonale sprawdza się u osób ze skłonnością do podrażnień, pękających naczynek i wrastania włosów.
Jest jeszcze jeden powód, dla którego warto zdecydować się na depilację metodą IPL: seria zabiegów wykonywanych przy pomocy IPL jest nawet kilka razy tańsza niż podobna seria w gabinetach pracujących na tradycyjnych laserach.
A efekty?
Sprawdź sama!

O M-ESTETICA

Z dumą oferujemy długoterminowe rozwiązania dla wszystkich twoich potrzeb estetycznych i kosmetycznych.
Używamy tylko najnowszych technologii, która przynoszą widoczne i długotrwale efekty przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zapewniamy bezpieczne i skuteczne procedury i techniki kosmetyczne i estetyczne poprawiające wygląd kobiet i mężczyzn. Nasi klienci nabierają poczucia pewności siebie, wyglądając i czując się młodziej i piękniej… W czasie każdej konsultacji opracowujemy indywidualny plan leczenia, aby osiągnąć cel każdej osoby odpowiadający jej oczekiwaniom i stylowi życia. Miła atmosfera, nasze wieloletnie doświadczenie w kosmetologii, medycynie estetycznej połączone ze znajomością psychologii sprawia, że nasi pacjenci obdarzają nas zaufaniem, czują się swobodnie i pewnie.

REZERWACJE ONLINE

Nie lubisz tracić czasu na formalności ?
Wcale nie musisz. Teraz możesz zarezerwować swój zabieg online w dogodnym dla Ciebie momencie , bez dzwonienia, bez wychodzenia z domu.
Co zyskujesz rezerwując online?
- oszczędność czasu
- masz możliwość zapoznania się z pełna ofertą M-Estetica
- możesz sprawdzić opinie o wykonywanych przez nas zabiegach
- decydujesz, którego specjalistę wybierzesz
- zapewniasz sobie zabieg w godzinach, które odpowiadają Tobie najbardziej
Proste, prawda?
Pozostało już tylko kliknąć

NEWSLETTER