Wydarzenia

BADAJ PIESI I ŻYJ ZDROWA- 19 pażdziernika 2017 SPOTKANIE KOBIET PO GODZINACH

9 października 2017

KIEDY BADAŁAŚ SWOJE PIERSI?
 
Czy wiesz, że główny zabójca kobiet po 35. roku życia- r-ak piersi wcześnie wykryty jest wyleczalny.
 
Kolejne spotkanie Kobiet po Godzinach
odbędzie się 19 października 2017 o godzinie 18.30
 
Tym razem porozmawiamy o piersiach.
Jak dbać o ich zdrowie i jak ważna jest profilaktyka raka piersi opowie Prezes Stowarzyszenia Amazonek regionu piaseczyńskiego. Kilka lat temu rozchorowała się na raka, przeszła dziewięć operacji , osiem eksperymentalnych chemioterapii i przyjęła osiemdziesiąt zastrzyków. Dziś aktywnie działa na rzecz pomocy kobietom, które zmagają się z rakiem piersi i pomaga szerzyć wiedzę o tym jak zapobiegać chorobom piersi.
 
Dietetyk Alicja Kulińska opowie o tym jak dieta wpływa na nasze zdrowie i może zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka piersi.
Opowiemy o tym jak pielęgnować i dbać o piersi.
 
Zaprosiliśmy też ekspertkę od brafittingu, która pokaże jak prawidłowo dobierać biustonosze aby piersi wyglądały pięknie i były bezpieczne. Każda z uczestniczek spotkania będzie mogła skorzystać z porady w doborze bielizny.
 
Zaproś na spotkanie koleżankę, przyjaciółkę, siostrę lub inną ważną dla Ciebie osobę. Przyjdź i zobacz jak badać się by cieszyć się zdrowiem.
 
Na koniec spotkania rozlosujemy atrakcyjne nagrody.
Spotkanie potrwa do godziny 20.45
 
Prosimy o potwierdzenie udziału mailem na adres: biuro@faceandbodyclinic.pl proszę o wpisanie w tytule "19 kobiety" lub telefonicznie pod numerem 882008999
 
Uwaga:
 
liczba miejsc ograniczona- rezerwuj już dziś.
 
Zapraszamy!

O M-ESTETICA

Z dumą oferujemy długoterminowe rozwiązania dla wszystkich twoich potrzeb estetycznych i kosmetycznych.
Używamy tylko najnowszych technologii, która przynoszą widoczne i długotrwale efekty przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zapewniamy bezpieczne i skuteczne procedury i techniki kosmetyczne i estetyczne poprawiające wygląd kobiet i mężczyzn. Nasi klienci nabierają poczucia pewności siebie, wyglądając i czując się młodziej i piękniej… W czasie każdej konsultacji opracowujemy indywidualny plan leczenia, aby osiągnąć cel każdej osoby odpowiadający jej oczekiwaniom i stylowi życia. Miła atmosfera, nasze wieloletnie doświadczenie w kosmetologii, medycynie estetycznej połączone ze znajomością psychologii sprawia, że nasi pacjenci obdarzają nas zaufaniem, czują się swobodnie i pewnie.

REZERWACJE ONLINE

Nie lubisz tracić czasu na formalności ?
Wcale nie musisz. Teraz możesz zarezerwować swój zabieg online w dogodnym dla Ciebie momencie , bez dzwonienia, bez wychodzenia z domu.
Co zyskujesz rezerwując online?
- oszczędność czasu
- masz możliwość zapoznania się z pełna ofertą M-Estetica
- możesz sprawdzić opinie o wykonywanych przez nas zabiegach
- decydujesz, którego specjalistę wybierzesz
- zapewniasz sobie zabieg w godzinach, które odpowiadają Tobie najbardziej
Proste, prawda?
Pozostało już tylko kliknąć

NEWSLETTER