Wydarzenia

ANALIZA SKŁADU CIAŁA-sprawdź ile lat ma Twoje ciało

11 września 2017

Ile lat ma Twoje ciało?

Chcesz jak najdłużej cieszyć się sprawnym cialem i tryskać energią a może czujesz się coraz słabsza, bardziej ociężała tracisz formę to znak, że Twój metabolizm stoi w miejscu.

Dowiedz się jaki jest Twój wiek metaboliczny i wprowadź do rutyny zdrowe nawyki, które pozytywnie wpłyną na Twoje samopoczucie, sylwetkę i urodę.

Zapraszamy do Face and Body Clinic na badanie i analizę składu ciała.

Do końca września za Analizę Składu Ciała zapłacisz tylko 50 zł

Czy wiesz, że data urodzin nie jest najlepszym wskaźnikiem wieku Twojego ciała?                                                                             Geny ale przede wszystkim styl życia oraz sposób odżywiania decydują o tym ile naprawdę masz lat. To one mogą też zatrzymać czas i naturalnie odmłodzić organizm. Jeśli czujesz się coraz słabsza, bardziej ociężała tracisz formę to znak, że Twój metabolizm stoi w miejscu. Zastanawiasz się czasem dlaczego  niektóre Twoje koleżanki wyglądają lepiej (lub gorzej) jak na swoje lata. To właśnie wiek metaboliczny zdradza faktyczny stan organizmu. A obliczenie go wcale nie jest trudne! Wystarczy umówić się na spotkanie z dietetykiem Face and body Clinic i wykonać badanie składu ciała. Parametry, jakie są mierzone, to waga mięśni i tkanki tłuszczowej, zawartość wody w ciele oraz podstawowa przemiana materii. Ich proporcje określają Twój  fizyczny wiek. Znając je możesz spowolnić lub nawet cofnąć  zegar biologiczny. Może się zdarzyć, że  wynik wskaże  znacznie więcej lat niż masz. To nie powód do zmartwień, a sygnał, by odmienić codzienne nawyki i jak najszybciej odmłodnieć i odzyskać lub utrzymać formę. Metabolicznie.

Co jeszcze pokazuje badanie?

Badanie wskazuje także  poziom tłuszczu okołonarządowego, zawartość wody w organizmie a także dokonuje przeliczeń wskazujących tzw. podstawową przemianę materii.

Wynik podawany jest jako  średni wiek charakterystyczny dla tempa metabolizmu.

Pomiary, które możesz uzyskać dzięki badaniu :

Zawartość tkanki tłuszczowej w ciele - pozwala zdiagnozować nadwagę i otyłość, a co się z tym wiąże ustalić odpowiedni program dietetyczny i treningowy.

Zawartość procentowa wody - ogólna zawartość wody w organizmie. Obniża się on wraz ze wzrostem zawartości tkanki tłuszczowej.

Masa mięśniowa - mięśnie są cięższe niż tkanka tłuszczowa. Kontrola masy mięśniowej daje bardzo dokładny obraz składu i zmian ogólnej masy ciała.

Stopień otłuszczenia narządów - wskaźnik tłuszczu, który otacza narządy wewnętrzne w części brzusznej. Im wyższy, tym poważniejsze ryzyko cukrzycy typu II, nadciśnienia tętniczego czy podwyższony poziom cholesterolu i/lub trójglicerydów. 1-12 - prawidłowy poziom, 13-59 - nadmiar tłuszczu wisceralnego.

 Rezerwuj online http://faceandbodyclinic.pl/rezerwuj-online

 

O M-ESTETICA

Z dumą oferujemy długoterminowe rozwiązania dla wszystkich twoich potrzeb estetycznych i kosmetycznych.
Używamy tylko najnowszych technologii, która przynoszą widoczne i długotrwale efekty przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zapewniamy bezpieczne i skuteczne procedury i techniki kosmetyczne i estetyczne poprawiające wygląd kobiet i mężczyzn. Nasi klienci nabierają poczucia pewności siebie, wyglądając i czując się młodziej i piękniej… W czasie każdej konsultacji opracowujemy indywidualny plan leczenia, aby osiągnąć cel każdej osoby odpowiadający jej oczekiwaniom i stylowi życia. Miła atmosfera, nasze wieloletnie doświadczenie w kosmetologii, medycynie estetycznej połączone ze znajomością psychologii sprawia, że nasi pacjenci obdarzają nas zaufaniem, czują się swobodnie i pewnie.

REZERWACJE ONLINE

Nie lubisz tracić czasu na formalności ?
Wcale nie musisz. Teraz możesz zarezerwować swój zabieg online w dogodnym dla Ciebie momencie , bez dzwonienia, bez wychodzenia z domu.
Co zyskujesz rezerwując online?
- oszczędność czasu
- masz możliwość zapoznania się z pełna ofertą M-Estetica
- możesz sprawdzić opinie o wykonywanych przez nas zabiegach
- decydujesz, którego specjalistę wybierzesz
- zapewniasz sobie zabieg w godzinach, które odpowiadają Tobie najbardziej
Proste, prawda?
Pozostało już tylko kliknąć

NEWSLETTER