ZABIEGI NA TWARZ

CZAS ZABIEGU

90 (min)

{
CZAS REKONWALESCENCJI

1 (dni)

{
NAJLEPSZE EFEKTY ZABIEGU

3 (dni)

REKOMENDOWANA ILOŚĆ ZABIEGÓW

4 (zabieg.)

KTO WYKONUJE

Kosmetolog

Peeling węglowy - Black doll - oczyszczanie skóry zanieczyszczonej

Peeling węglowy Black Doll

Dla kogo?

Peeling węglowy Black Doll przeznoaczony jest dla skór zanieczyszczonych, potrzebujących głebokiego oczyszczenia.Z zaskórnikami i grudkami. Dla cer trądzikowych. Dla cery palacza- szarej, ziemistej. 

Jak działa zabieg?

Black Doll to alternatywa dla klasycznego oczyszczania. Jest to węglowy peeling  laserowy , w którym wykorzystuje się wysokoenergetyczny laser neodymowo-yagowy oraz właściwości węgla (ma silne wdziałanie oczyszczającę i detoksujące) Black doll polega na naświetlaniu skóry, pokrytej specjalną koloidalną maską promieniem laserowym. Podczas zabiegu drobinki węgla najpierw wnikają w pory skóry , a następnie absorbują energię światła laserowego, która powoduje natychmiastowe odparowanie preparatu wraz z zanieczyszczeniami.Zabieg oczyszcza skórę z zaskórników, krostek, grudek, jest idealny dla skór  trądzikowych , szarych , zanieczyszczonyc,  potrzebujących głębokiego oczyszczenia. Dodatkowo zwęża pory, normalizuje łojotok.

Jak czesto?

W celu uzyskania najskuteczniejszych rezultatów zabieg należy wykonywać co 3-4 tygodnie.

Kto może skorzystać z zabiegu? 

Zabieg przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku z problemami skórnymi tj.; szara skóra , zmiany skórne, tradzik.

EFEKTY
  • oczyszczenie
  • odświeżenie
WSKAZANIA
  • Problemy skóry
  • Suchość skóry
  • ciąża
  • laktakcja
  • nadwrażliwość na światło
  • epilepsja
  • choroba nowotworowa
Zabieg Obszar Cena
Black doll- peeling węglowy twarz, plecy od 490

O M-ESTETICA

Z dumą oferujemy długoterminowe rozwiązania dla wszystkich twoich potrzeb estetycznych i kosmetycznych.
Używamy tylko najnowszych technologii, która przynoszą widoczne i długotrwale efekty przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zapewniamy bezpieczne i skuteczne procedury i techniki kosmetyczne i estetyczne poprawiające wygląd kobiet i mężczyzn. Nasi klienci nabierają poczucia pewności siebie, wyglądając i czując się młodziej i piękniej… W czasie każdej konsultacji opracowujemy indywidualny plan leczenia, aby osiągnąć cel każdej osoby odpowiadający jej oczekiwaniom i stylowi życia. Miła atmosfera, nasze wieloletnie doświadczenie w kosmetologii, medycynie estetycznej połączone ze znajomością psychologii sprawia, że nasi pacjenci obdarzają nas zaufaniem, czują się swobodnie i pewnie.

REZERWACJE ONLINE

Nie lubisz tracić czasu na formalności ?
Wcale nie musisz. Teraz możesz zarezerwować swój zabieg online w dogodnym dla Ciebie momencie , bez dzwonienia, bez wychodzenia z domu.
Co zyskujesz rezerwując online?
- oszczędność czasu
- masz możliwość zapoznania się z pełna ofertą M-Estetica
- możesz sprawdzić opinie o wykonywanych przez nas zabiegach
- decydujesz, którego specjalistę wybierzesz
- zapewniasz sobie zabieg w godzinach, które odpowiadają Tobie najbardziej
Proste, prawda?
Pozostało już tylko kliknąć

NEWSLETTER