Nasi Specjaliści

Paula Gosa

Paula Gosa

Dietetyk

Absolwentka dietetyki na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie. Aktywnie współpracuje z macierzystą uczelnią uczestnicząc w badaniach i projektach naukowych. Aktualnie jest studentką w Uniwersytu SWPS w Warszawie na kierunku psychologia, co umożliwia jej szerokie spojrzenie na problemy związane z odżywianiem i kompleksowe podejście do pacjentów.

W czasach, gdy dążenie do szczupłej sylwetki stało się powszechną obsesją, zajmuje się propagowaniem racjonalnego żywienia bez nadmiernych restrykcji. Kluczowe jest dla niej holistyczne podejście i dopasowanie zaleceń indywidualnie do każdego pacjenta. Swoją pracę opiera przede wszystkim na otwartym dialogu i wzmacnianiu motywacji, tworząc bezpieczną i wolną od oceniania przestrzeń. Wierzy, że wytyczenie realnych celów i zapewnienie odpowiedniego wsparcia może skutkować trwałą zmianą nawyków żywieniowych i zdrowym życiem .

 

POWRÓT

O M-ESTETICA

Z dumą oferujemy długoterminowe rozwiązania dla wszystkich twoich potrzeb estetycznych i kosmetycznych.
Używamy tylko najnowszych technologii, która przynoszą widoczne i długotrwale efekty przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zapewniamy bezpieczne i skuteczne procedury i techniki kosmetyczne i estetyczne poprawiające wygląd kobiet i mężczyzn. Nasi klienci nabierają poczucia pewności siebie, wyglądając i czując się młodziej i piękniej… W czasie każdej konsultacji opracowujemy indywidualny plan leczenia, aby osiągnąć cel każdej osoby odpowiadający jej oczekiwaniom i stylowi życia. Miła atmosfera, nasze wieloletnie doświadczenie w kosmetologii, medycynie estetycznej połączone ze znajomością psychologii sprawia, że nasi pacjenci obdarzają nas zaufaniem, czują się swobodnie i pewnie.

REZERWACJE ONLINE

Nie lubisz tracić czasu na formalności ?
Wcale nie musisz. Teraz możesz zarezerwować swój zabieg online w dogodnym dla Ciebie momencie , bez dzwonienia, bez wychodzenia z domu.
Co zyskujesz rezerwując online?
- oszczędność czasu
- masz możliwość zapoznania się z pełna ofertą M-Estetica
- możesz sprawdzić opinie o wykonywanych przez nas zabiegach
- decydujesz, którego specjalistę wybierzesz
- zapewniasz sobie zabieg w godzinach, które odpowiadają Tobie najbardziej
Proste, prawda?
Pozostało już tylko kliknąć

NEWSLETTER