Nasi Specjaliści

Magda Lewandowska

Kosmetolog

Dyplomowany kosmetolog z kilkuletnim doświadczeniem. Stale poszukuje nowych rozwiązań i sposobów i rozwiązań na probemy Klientek  M-Estetica.

Specjalistka w łączeniu technik i metod pielęgnacji, stosowanych w celu osiągniecia jak najlepszych rezultatów wykonywanych zabiegów. Otwarta na nowe możliwości, które pozwalają jej pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności. Pozytywnie nastawiona do świata i ludzi. Otwarta i skupiona na potrzebach naszych Klientek. Wszystko po to, aby po wizycie w  M-Estetica czuły się piękne i wyjątkowe.

Magda specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów pielęgnacji twarzy i ciała, a także stylizacji paznokci. Masaż twarzy w jej wykonaniu to prawdziwa przyjemność i relaks. Z pasją angażuje się w swoją pracę, a nasze Klientki bardzo chętnie do niej wracają.

POWRÓT

O M-ESTETICA

Z dumą oferujemy długoterminowe rozwiązania dla wszystkich twoich potrzeb estetycznych i kosmetycznych.
Używamy tylko najnowszych technologii, która przynoszą widoczne i długotrwale efekty przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zapewniamy bezpieczne i skuteczne procedury i techniki kosmetyczne i estetyczne poprawiające wygląd kobiet i mężczyzn. Nasi klienci nabierają poczucia pewności siebie, wyglądając i czując się młodziej i piękniej… W czasie każdej konsultacji opracowujemy indywidualny plan leczenia, aby osiągnąć cel każdej osoby odpowiadający jej oczekiwaniom i stylowi życia. Miła atmosfera, nasze wieloletnie doświadczenie w kosmetologii, medycynie estetycznej połączone ze znajomością psychologii sprawia, że nasi pacjenci obdarzają nas zaufaniem, czują się swobodnie i pewnie.

REZERWACJE ONLINE

Nie lubisz tracić czasu na formalności ?
Wcale nie musisz. Teraz możesz zarezerwować swój zabieg online w dogodnym dla Ciebie momencie , bez dzwonienia, bez wychodzenia z domu.
Co zyskujesz rezerwując online?
- oszczędność czasu
- masz możliwość zapoznania się z pełna ofertą M-Estetica
- możesz sprawdzić opinie o wykonywanych przez nas zabiegach
- decydujesz, którego specjalistę wybierzesz
- zapewniasz sobie zabieg w godzinach, które odpowiadają Tobie najbardziej
Proste, prawda?
Pozostało już tylko kliknąć

NEWSLETTER