Nasi Specjaliści

Dr Anna Olszewska-Niwieczerzał

Dr Anna Olszewska-Niwieczerzał

Chirurg, chirurg plastyk, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie.

Członkini wielu towarzystw lekarskich.  Lekarz z wieloletnim doświadczeniem zarówno w dziedzinie chirurgii ogólnej ale także chirurgii plastycznej.  Doświadczenie zdobywała pracując na oddziałach chirurgicznych najlepszych ośrodków medycznych w Polsce. Jest wykładowcą wielu konferencji naukowych od wielu lat współpracuje z renomowanymi firmami kosmetycznymi jako konsultant.  Stale rozwija swoje umiejętności, bo wie, że medycyna wciąż się zmienia. A ona chce zmieniać się dla swoich pacjentów. Od wielu lat wiązana ze szpitalem Czerniakowskim, bardzo aktywna i zaangażowana. Jej pacjenci mówią o niej „profesjonalna i empatyczna”, „lekarz z powołania”

W M-Estetica zajmuje się konsultacjami z zakresu chirurgii i chirurgii plastycznej a także wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii.

POWRÓT

O M-ESTETICA

Z dumą oferujemy długoterminowe rozwiązania dla wszystkich twoich potrzeb estetycznych i kosmetycznych.
Używamy tylko najnowszych technologii, która przynoszą widoczne i długotrwale efekty przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zapewniamy bezpieczne i skuteczne procedury i techniki kosmetyczne i estetyczne poprawiające wygląd kobiet i mężczyzn. Nasi klienci nabierają poczucia pewności siebie, wyglądając i czując się młodziej i piękniej… W czasie każdej konsultacji opracowujemy indywidualny plan leczenia, aby osiągnąć cel każdej osoby odpowiadający jej oczekiwaniom i stylowi życia. Miła atmosfera, nasze wieloletnie doświadczenie w kosmetologii, medycynie estetycznej połączone ze znajomością psychologii sprawia, że nasi pacjenci obdarzają nas zaufaniem, czują się swobodnie i pewnie.

REZERWACJE ONLINE

Nie lubisz tracić czasu na formalności ?
Wcale nie musisz. Teraz możesz zarezerwować swój zabieg online w dogodnym dla Ciebie momencie , bez dzwonienia, bez wychodzenia z domu.
Co zyskujesz rezerwując online?
- oszczędność czasu
- masz możliwość zapoznania się z pełna ofertą M-Estetica
- możesz sprawdzić opinie o wykonywanych przez nas zabiegach
- decydujesz, którego specjalistę wybierzesz
- zapewniasz sobie zabieg w godzinach, które odpowiadają Tobie najbardziej
Proste, prawda?
Pozostało już tylko kliknąć

NEWSLETTER