Wydarzenia

ZDROWE WŁOSY rosną w zdrowej skórze. 29 maja 2017 SPOTKANIE KOBIET PO GODZINACH

14 maja 2017

Marzysz o pięknych włosach?

Możesz je mieć. Ważne, abyś wiedziała, że piękne i zdrowe włosy rosną w zdrowej skórze. Jak ją pielęgnować? Skąd masz wiedzieć, co dzieje się na Twojej głowie?

Właśnie to będzie głównym tematem kolejnego spotkania "Kobiety po godzinach": tematyka związana z pięknymi włosami.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ciekawe informacje o tym, że aby mieć piękne włosy trzeba najpierw zadbać o skórę głowy. Choć nie tylko…

 Nasz Pan doktor Piotr Sobolewski

lekarz specjalizujący się w zakresie dermatologii, ekspert w dziedzinie medycyny estetycznej, wykładowca warszawskiej Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia opowie o problemach z włosami i skórą głowy, najnowszych skutecznych metodach leczenia, pokaże zabieg poprawiający jakość włosów z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego a także wyjaśni dlaczego ważna dla Ciebie jest współpraca trychologa-kosmetologa i lekarza.

Wyjaśnimy między innymi prawdy i mity na temat różnych typów włosów, opowiemy też o związkach diety z chorobą Hashimoto i ich wpływie na jakość włosów.

W spotkaniu wezmą także udział  kosmetolodzy i trycholog  Face and Body Clinic.

Nasi eksperci zaprezentują najnowsze metody badania włosów i skóry a także zdradzą Ci sposoby na uzyskanie pięknej skóry i włosów.

Przedstawimy zabiegi pielęgnacyjne na preparatach VIVIPHARMA, które pomagają podnieść jakość skóry i włosów.

Pamiętaj: włosy są nie tylko atrybutem urody. One odzwierciedlają  stan Twojego zdrowia. Czasem bywają pierwszym miejscem gdzie manifestuje się choroba, której symptomów jeszcze nie odczuwasz. Dbając o nie dbasz o swoje zdrowie.

Weźmiesz udział w naszym spotkaniu? Wyślij potwierdzenie na email biuro@facenadbodyclinic.pl, o tytule „ 29 maja Kobiety” , w treści wpisując swoje imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz informację czy wybierasz się z osobą towarzyszącą.Zapraszamy także Panów!

Możesz też potwierdzić Twój udział dzwoniąc pod nr tel. 882 008 999

Na zgłoszenia czekamy do 24.05 :)

Spotykamy się o godzinie 18.00 przy ul. Makolągwy 21/U2 w Warszawie (Ursynów)

W czasie spotkania rozlosujemy atrakcyjne nagrody.

Uwaga! Liczba miejsc coraz bardziej ograniczona.

 

O M-ESTETICA

Z dumą oferujemy długoterminowe rozwiązania dla wszystkich twoich potrzeb estetycznych i kosmetycznych.
Używamy tylko najnowszych technologii, która przynoszą widoczne i długotrwale efekty przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zapewniamy bezpieczne i skuteczne procedury i techniki kosmetyczne i estetyczne poprawiające wygląd kobiet i mężczyzn. Nasi klienci nabierają poczucia pewności siebie, wyglądając i czując się młodziej i piękniej… W czasie każdej konsultacji opracowujemy indywidualny plan leczenia, aby osiągnąć cel każdej osoby odpowiadający jej oczekiwaniom i stylowi życia. Miła atmosfera, nasze wieloletnie doświadczenie w kosmetologii, medycynie estetycznej połączone ze znajomością psychologii sprawia, że nasi pacjenci obdarzają nas zaufaniem, czują się swobodnie i pewnie.

REZERWACJE ONLINE

Nie lubisz tracić czasu na formalności ?
Wcale nie musisz. Teraz możesz zarezerwować swój zabieg online w dogodnym dla Ciebie momencie , bez dzwonienia, bez wychodzenia z domu.
Co zyskujesz rezerwując online?
- oszczędność czasu
- masz możliwość zapoznania się z pełna ofertą M-Estetica
- możesz sprawdzić opinie o wykonywanych przez nas zabiegach
- decydujesz, którego specjalistę wybierzesz
- zapewniasz sobie zabieg w godzinach, które odpowiadają Tobie najbardziej
Proste, prawda?
Pozostało już tylko kliknąć

NEWSLETTER