ZABIEGI DLA MĘŻCZYZN

CZAS ZABIEGU

30 (min)

REKOMENDOWANA ILOŚĆ ZABIEGÓW

12 (zabieg.)

Body shaper Warszawa - leczenie otyłości brzusznej u mężczyzn

Body Shaper - leczenie otyłości brzusznej

Problem?

Nadmiar tkanki tłuszczowej u mężczyzn najczęściej lokalizuje się w okolicy brzucha. I z tej okolicy najtrudniej jest się go pozbyć. Intensywny trening na siłowni może być pomocny, ale jego skutkiem są często tzw. zakwasy.
Doskonałym rozwiązaniem staje się więc BodySculptor exCell+.

Jak to działa?
BodySculptor exCell+  jest urządzeniem najnowszej generacji służącym do eliminacji tkanki tłuszczowej, które łączy działanie pola biomagnetycznego z drenażem limfatycznym. Ten ostatni  uzyskuje się poprzez zastosowanie kontrolowanych mikroucisków na powierzchnię skóry.

BodySculptor exCell+ pozwala na zmniejszanie obwodu ciała stymulując biologiczne mechanizmy lipolizy (uwalniania i wydalania tłuszczu) .Oddziaływanie na błony komórek budujących mięśnie gładkie powoduje stopniowe uwalnianie lipidów nagromadzonych w tkance tłuszczowej nie tylko w skórze, ale także wokół  narządów wewnętrznych (żołądek czy wątroba).    

Dla kogo?
Zabieg doskonale sprawdza się u mężczyzn z nadmiarem tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha.Jest to też świetne rozwiązanie dla panów uprawiających intensywny trening (siłownia, bieganie, etc) oraz pracujących  w pozycji stojącej (obrzęki kończyn dolnych).   
 

Rezultaty potwierdzone wieloma badaniami klinicznymi po serii zabiegów są widoczne przez 6 miesięcy, pod warunkiem prowadzenia zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej.
Dwanaście 30-to minutowych sesji pozwala zmniejszyć garderobę  nawet o dwa rozmiary!

Rezerwuj online   

EFEKTY
  • wyraźne zmniejszenie obwodu brzucha,
  • redukcja tkanki tłuszczowej poprzez mechaniczne uwolnienie tłuszczu z komórek tłuszczowych (adipocytów),
  • zmniejszanie obrzęków kończyn dolnych,
  • zmniejszenie bólu mięśni (zakwaszenia) po intensywnym treningu,
  • zrelaksowane ciało.

O M-ESTETICA

Z dumą oferujemy długoterminowe rozwiązania dla wszystkich twoich potrzeb estetycznych i kosmetycznych.
Używamy tylko najnowszych technologii, która przynoszą widoczne i długotrwale efekty przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zapewniamy bezpieczne i skuteczne procedury i techniki kosmetyczne i estetyczne poprawiające wygląd kobiet i mężczyzn. Nasi klienci nabierają poczucia pewności siebie, wyglądając i czując się młodziej i piękniej… W czasie każdej konsultacji opracowujemy indywidualny plan leczenia, aby osiągnąć cel każdej osoby odpowiadający jej oczekiwaniom i stylowi życia. Miła atmosfera, nasze wieloletnie doświadczenie w kosmetologii, medycynie estetycznej połączone ze znajomością psychologii sprawia, że nasi pacjenci obdarzają nas zaufaniem, czują się swobodnie i pewnie.

REZERWACJE ONLINE

Nie lubisz tracić czasu na formalności ?
Wcale nie musisz. Teraz możesz zarezerwować swój zabieg online w dogodnym dla Ciebie momencie , bez dzwonienia, bez wychodzenia z domu.
Co zyskujesz rezerwując online?
- oszczędność czasu
- masz możliwość zapoznania się z pełna ofertą M-Estetica
- możesz sprawdzić opinie o wykonywanych przez nas zabiegach
- decydujesz, którego specjalistę wybierzesz
- zapewniasz sobie zabieg w godzinach, które odpowiadają Tobie najbardziej
Proste, prawda?
Pozostało już tylko kliknąć

NEWSLETTER