Wydarzenia

B- EyePeel - NAJPIERW OCZY

22 listopada 2015

 Starzejąca się skóra wokół oczu jest szczególnie cienka i wrażliwa na wpływ słońca i działające mięśnie mimiczne. Jednocześnie jest to trudna okolica do zabiegów ze względu na bliskość gałki ocznej. Dlatego w Face and Body Clinic wraz z dr Robertem Chmielewskim opracowaliśmy innowacyjny i bezpieczny zabieg  BotoksEyePeel. 
BotoksEyePeel łączy w sobie dwie procedury:
1. Toksynę botulinową, którą podaje się w mięśnie okolicy oka ( "lwia zmarszczka" + "kurze łapki"). W  tej części zabiegu nastepuje relaksacja mięśni, co daje efekt spłycenia zmarszczek wokół oczu, zdrowszy i jaśniejszy wygląd 
2. Delikatny peeling  żelem Enerpeel EL ( 3,75% kwas trójchlorooctowy + 15% kwas mlekowy) dodatkowo wygładza zmarszczki, wyrównuje koloryt i rozświetla delikatną skórę wokół oczu.   

Zabieg  BotoksEyePeel poprawia wygląd i kondycję skóry wokół oczu a Twoim  oczom przywraca naturalny blask. 
Znów możesz cieszyć się młodym spojrzeniem. Naturalnie.
Cena zabiegu? To tylko 600 zł.

O M-ESTETICA

Z dumą oferujemy długoterminowe rozwiązania dla wszystkich twoich potrzeb estetycznych i kosmetycznych.
Używamy tylko najnowszych technologii, która przynoszą widoczne i długotrwale efekty przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zapewniamy bezpieczne i skuteczne procedury i techniki kosmetyczne i estetyczne poprawiające wygląd kobiet i mężczyzn. Nasi klienci nabierają poczucia pewności siebie, wyglądając i czując się młodziej i piękniej… W czasie każdej konsultacji opracowujemy indywidualny plan leczenia, aby osiągnąć cel każdej osoby odpowiadający jej oczekiwaniom i stylowi życia. Miła atmosfera, nasze wieloletnie doświadczenie w kosmetologii, medycynie estetycznej połączone ze znajomością psychologii sprawia, że nasi pacjenci obdarzają nas zaufaniem, czują się swobodnie i pewnie.

REZERWACJE ONLINE

Nie lubisz tracić czasu na formalności ?
Wcale nie musisz. Teraz możesz zarezerwować swój zabieg online w dogodnym dla Ciebie momencie , bez dzwonienia, bez wychodzenia z domu.
Co zyskujesz rezerwując online?
- oszczędność czasu
- masz możliwość zapoznania się z pełna ofertą M-Estetica
- możesz sprawdzić opinie o wykonywanych przez nas zabiegach
- decydujesz, którego specjalistę wybierzesz
- zapewniasz sobie zabieg w godzinach, które odpowiadają Tobie najbardziej
Proste, prawda?
Pozostało już tylko kliknąć

NEWSLETTER